reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Pięć nowych sal dla Dwójki

2018-02-01 09:41:44

Zdjęcie: powiat-jarocinski.pl
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oddano do użytkowania uczniom pięć nowych sal lekcyjnych.

Nowe sale znajdują się na poddaszu budynku, zostały w pełni wyposażone w sprzęt dydaktyczny (rzutniki, komputery, klimatyzację). Sale powstały po zaadoptowaniu ogromnego strychu budynku szkoły, który do tej pory był niewykorzystany, a w związku z problemami lokalowymi zarząd powiatu podjął decyzję o wygospodarowaniu środków na ten remont. Inwestycja o wartości blisko 500 tys. zł. pozwoliła oddać do użytku pięć nowych klimatyzowanych sal lekcyjnych wyposażonych w sprzęt multimedialny, dodatkowo na strychu powstały toalety oraz zaplecze socjalne.
 
- Cały czas modernizujemy i dofinansowujemy szkoły nam podległe, bo jakość kształcenia i jak najlepsze warunki stwarzane uczniom – to jeden z naszych priorytetów. Bez odpowiednio dotowanego szkolnictwa nie ma dobrych wyników na egzaminach – informuje wicestarosta Mirosław Drzazga, odpowiedzialny za sprawy oświatowe w powiecie jarocińskim.
 
- Bardzo się cieszę, że dzięki przychylności starostwa powiatowego w Jarocinie udało się przeprowadzić modernizację poddasza w budynku naszej szkoły. Dodatkowe pomieszczenia dydaktyczne pomogą nam prawidłowo zorganizować  pracę szkoły w roku szkolnym 2019/2020, kiedy to przyjmiemy do klas pierwszych zarówno ostatnich absolwentów gimnazjów, jak i pierwszych absolwentów szkół podstawowych – dodaje Witold Bierła, dyrektor ZSP nr 2.Źródło: powiat-jarocinski.pl


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet