reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Pędził przez wieś

2019-07-03 11:53:34

Zdjęcie: Archiwum
Jechał w obszarze zabudowanym, drogą graniczącą bezpośrednio z posesjami. Pędził tam z prędkością aż 103 km/h. Został zatrzymany do kontroli i musiał oddać swoje prawo jazdy. Do tego mandat i punkty karne. Policjanci złapali „pirata drogowego” na szybkiej jeździe w poniedziałek, na drodze powiatowej w miejscowości Żółków.

W poniedziałek, podczas popołudniowego nadzoru nad ruchem drogowym w miejscowości Żółków, mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli osobowego Forda Focusa, którego kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 103 km/h.

 

Pomiar został przeprowadzony na drodze w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość z jaką mogą poruszać się pojazdy wynosi 50 km/h. Tym samym 39-letni mieszkaniec gminy Żerków przekroczył ją o 53 km/h.

 

To już kolejny w ostatnim czasie przypadek, gdzie kierowca wykazuje się totalnym brakiem rozsądku i tam, gdzie na drogach w każdej chwili może pojawić się inny uczestnik ruchu, w tym pieszy. Zwłaszcza teraz, w okresie wakacji, ruch pieszych i rowerzystów, w tym dzieci jest znacznie większy. Taki rozpędzony pojazd, to zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Kierowco – zwolnij! Nie jesteś sam na drodze!
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet