reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
25
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

Ostatnie odbiory w szpitalu

2019-03-11 11:49:30

Trwają ostatnie odbiory techniczne w nowo powstałej części jarocińskiego szpitala. Na wszystkich kondygnacjach sale są już gotowe do wstawiania łóżek i sprzętu. Zanim to jednak nastąpi, muszą być dochowane wszelkie formalności związane z przygotowaniem obiektu do oddania do użytku. Na tzw. niskim parterze znajdzie się laboratorium szpitalne wraz z pracownią badań endoskopowych. Na wysokim parterze zostanie ulokowany zespół porodowy z salą cesarskich cięć, oddział położnictwa i neonatologii. Pierwsze piętro będzie należało do oddziału ginekologicznego.

Po oddaniu nowej części szpitala diametralnie zmienią się warunki pobytu dla pacjentek oddziału ginekologicznego i położniczego. Sale będą przeznaczone dla maksymalnie   trzech osób na ginekologii oraz maksimum dwóch na położnictwie. Będzie też nowa neonatologia, która zajmuje się   opieką nad dziećmi urodzonymi z czynnikami ryzyka okresu płodowo-okołoporodowego oraz dzieci z obciążonym wywiadem rodzinnym. 

 

- Warunki na nowych oddziałach są nieporównywalne do tych, które były w starej części szpitala. Teraz każda sala ma odrębne sanitariaty i łazienki z prysznicami, również dla niepełnosprawnych. To bardzo duże udogodnienie dla pacjentek. Postawiliśmy też na stonowaną kolorystykę pomieszczeń. Zależało nam na tym, aby oddziały były przyjazne dla chorych i przyszłych mam. Również personel będzie miał zdecydowanie lepsze warunki pracy - podkreśla Leszek Mazurek, prezes szpitala. 

 
 
Przypomnijmy - prace ruszyły jesienią 2017 roku i polegały na nadbudowie i rozbudowie   budynku obecnego oddziału wewnętrznego ( interny ) i łącznika. Ten   jest dwukondygnacyjny –składa się   z parteru i pierwszego piętro, gdzie do tej pory   znajdował   się Oddział Chorób Wewnętrznych. Nadbudowa   polegała na dodaniu jednej kondygnacji i przebudowie już istniejących. Natomiast   dzięki rozbudowie powstał   nowy, trzykondygnacyjny obiekt w postaci nadwieszenia połączonego z częścią nadbudowywaną. 

 

Konstrukcja budynku jest objęta 10-letnim okresem gwarancyjnym, roboty wykończeniowe 4-letnim, natomiast gwarancja na urządzenia zostanie udzielona na 3 lata. Firma budowlana w ramach projektu  jest odpowiedzialna za całość prac elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych. Koszt inwestycji to 8.500.000 zł. FotorelacjaOgłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet