reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin Festiwal 2018

Ostatnie eliminacje, niezwykli goście

2018-06-06 07:40:00

To będą ostatnie eliminacje tegorocznych Jarocińskich Rytmów Młodych, podczas których poznamy finałową czwórkę, która powalczy o finałowy występ na festiwalowej scenie!

9 czerwca, z udziałem gości specjalnych, w Jarocinie o przepustkę do wielkiego finału powalczy pięć formacji. Koncert eliminacyjny poprzedzi spotkanie z Katarzyną Nosowską, która wystąpi nie tylko w charakterze jurorki.

Początek o godzinie 16.00 w Spichlerzu Polskiego Rocka, gdzie o jednej z najgorętszych książkowych premier tego sezonu opowie jej autorka Katarzyna Nosowska. Godzinę później rozpocznie się koncert eliminacyjny, w ramach którego mikrofony skrzyżuje pięć zespołów: Killedbycar, Hope Leslie, oRety, Distant Nights i Bezsensu.

 

Ostatni, eliminacyjny koncert rytmów, to także występ gości specjalnych. Dzień po premierze nowego albumu "Klasa robotnicza” krótki live set zaprezentuje Sigma NGWM. Pojawi się także bardzo dobrze znana jarocińskiej publiczności Ga-Ga Zielone Żabki. Załoga dowodzona przez Smalca zagra w całości kultowy już album "Rebelia". Płyta została nagrana i wydana rok po spektakularnym zwycięstwie w Jarocinie w 1992 r.

W tym roku album został wznowiony po raz pierwszy na winylu oraz CD. Do tej pory była dostępna tylko wersja kasetowa. 

Zespół, który najlepiej poradzi sobie na żywo przed widownią i jury konkursowym zagra na głównej scenie Jarocin Festiwal 2018! Do tej pory bilet do finału otrzymali: Przybył, Agata Karczewska oraz RADIO SLAM.

 

 

 
Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet