reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
25
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Taekwondo

Osiem medali dla Białych Tygrysów!

2019-03-21 11:47:32

W drugim w tym roku Pucharze Polski ponownie wspaniale spisali się reprezentanci MUKS Białe Tygrysy Jarocin. Łącznie wywalczyli aż osiem medali, w tym cztery złote, jeden srebrny oraz trzy brązowe, a oczywiście na największe brawa zasłużyli złoci medaliści: juniorki Alicja Kowańdy i Martyna Stasik oraz kadetki Marta Stasik i Joanna Szymczak. Dodatkowo kadeci wywalczyli puchar za zajęcie 3. miejsca w klasyfikacji drużynowej.

W tegorocznej edycji Mistrzostw Gór Świętokrzyskich, rozgrywanych w randze Pucharu Polski P1, w Ostrowcu Świętokrzyskim wystartowało ponad 700 zawodniczek i zawodników, w tym 20-osobowa ekipa Białych Tygrysów, a rywalizacja była toczona w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet i junior. Szczególnie mocno obsadzone były kategorie wagowe wśród kadetów, dla których Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich były jedną z dwóch eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 
 
Pierwszego dnia na matach w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprezentowali się kadeci. Z grona reprezentantów Białych Tygrysów Jarocin najlepiej spisały się Marta Stasik i Joanna Szymczak, które stanęły na najwyższym stopniu podium.
 
 
Ze zdobycia srebrnego medalu mogła cieszyć się Maja Bierła, natomiast z brązowych krążków Emilia Jędrzejczak, Natalia Sobczak i Aleksandra Szymczak. Poza podium, jednak z wygranymi walkami, które dają dodatkowe punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego zawody zakończyli Klaudia Krukowska i Bartosz Gabrysiak. Dzięki bardzo dobrej postawie wszystkich kadetów wywalczyli oni 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej.
 
 
W drugim dniu do rywalizacji przystąpili juniorzy i młodzicy. Z tego grona wspaniale zaprezentowały się dwie juniorki Alicja Kowańdy i Martyna Stasik, które bezapelacyjne zwyciężyły w swoich kategoriach wagowych. Jedną walkę wygrała natomiast młodziczka Anita Murawska.
 
 
- Kolejny Puchar Polski w tym roku i ponownie wracamy z workiem medali, w tym z aż czterema z najcenniejszego kruszcu.  Oczywiście w związku z tym trudno nie być zadowolonych z tego startu, ale co mnie jeszcze bardziej cieszy większość zawodników, w szczególności grupa kadetów, z każdą imprezą prezentuje się z coraz lepszej strony. Jeżeli chodzi o występ w Ostrowcu Świętokrzyskim to dla grupy juniora i młodzika był to ważny start kontrolny, gdyż zaliczany do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, natomiast nie decydował on o awansie do imprezy mistrzowskiej. Jeżeli jednak chodzi o kadetów, to dla nich był to jeden z najważniejszych startów w tym roku, gdyż na podstawie wyników osiągniętych w Pucharach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim i Olecku (5-7 kwietnia) będą wyłonione osoby, które zakwalifikują się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, czyli najważniejszą imprezę w gronie juniorów młodszych (kadetów). Po tym starcie osiem zawodniczek, dwie w ramach Kadry Narodowej, a reszta w barwach klubowych pojedzie na niezwykle silnie osadzony Puchar Świata do Belgii - mówi Józefina Nowaczyk-Wróbel – trener MUKS Białe Tygrysy Jarocin.
 
 

Reklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet