reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Tarce

Nowe auto na 100-lecie

2018-05-07 08:22:40

Zdjęcie: Adam Majewski
100-lecie działalności obchodziła Ochotnicza Straż Pożarna w Tarcach. W uroczystości jubileuszowej, która połączona była z obchodami Gminnego Dnia Strażaka, nastąpiło przekazanie lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Obchody rozpoczął przemarsz pododdziałów na teren przy remizie w Tarcach, gdzie odbyła się msza polowa odprawiona przez ks. Tadeusza Malchrowicza. 100-lecie jednostki było dobrą okazją do wręczenia odznaczeń dla zasłużonych druhów oraz druhen. W trakcie uroczystości przypomniano również historię OSP w Tarcach. - Tak się pięknie złożyło, że Wasz jubileusz obchodzicie w roku szczególnym dla nas - Wielkopolan, Polaków - w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i także setnej - wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wiek działalności ochotniczej straży pożarnej w Tarcach to powód do dumy dla Was, Waszych rodzin i całej naszej gminy. Niech zawsze towarzyszy Wam szczęście i poczucie prawdziwej satysfakcji z tego, co robicie – powiedział burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego do OSP w Tarcach. Do tej pory Ford Transit służył strażakom z Witaszyc. Jego przekazanie do tarzeckiej jednostki było możliwe dzięki pozyskaniu w zeszłym roku przez gminę Jarocin środków na zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Witaszyce.

W uroczystości w Tarcach udział wzięli burmistrz Jarocina Adam Pawlicki, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie mł. bryg. Tomasz Krawczyk, prezes Gminnego Oddziału ZOSP RP w Jarocinie Maciej Zegar, Komendant Gminny OSP Mirosław Hybiak, przedstawiciele oraz poczty sztandarowe jednostek OSP z terenu gminy Jarocin oraz mieszkańcy sołectwa Tarce.

Oprawę muzyczną imprezy zapewniła Orkiestra Dęta przy MCT w Żerkowie.

 FotorelacjaReklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet