reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Nowa karetka trafi do szpitala

2018-03-20 11:03:00

Zdjęcie: jarocin.pl
Jarociński szpital wzbogaci się o nową karetkę. Ministerstwo Zdrowia zabezpieczyło na ten cel 300 tys. zł.

- W czasie prac nad budżetem pojawiły się środki na to, aby wspomóc te szpitale, które niekoniecznie radzą sobie – poinformował podczas konferencji prasowej w Jarocinie poseł Piotr Kaleta. - Karetka zawsze się przyda, to sprzęt najbardziej używany przez ratownictwo medyczne i kiedy dowiedziałem się o możliwości wsparcia, pomyślałem o Jarocinie. Zadzwoniłem do pana burmistrza Adama Pawlickiego, który zadeklarował pomoc finansową przy zakupie ambulansu, gdyby okazało się, że ministerialnych środków nie wystarczy – powiedział poseł Piotr Kaleta, który zabiegał o środki na zakup nowego ambulansu dla Jarocina. Deklarację wsparcia zakupu w pełni wyposażonej karetki złożył także burmistrz Jarocina Adam Pawlicki.
 
Z szacunkowych wyliczeń wynika, że cena - wyposażonego w odpowiedni sprzęt specjalistyczny - ambulansu oscyluje w granicy 400-450 tys. zł. Przewyższa zatem kwotę zabezpieczoną w budżecie. Deklaracja wsparcia finansowego gminy Jarocin umożliwi zakup specjalistycznego sprzętu dla ratownictwa medycznego. Dzięki tej współpracy jarociński szpital wzbogaci się o trzeci ambulans. - Bardzo się cieszę, że to się udało zrealizować, nie mogę się doczekać sytuacji, kiedy ta karetka będzie mogła służyć mieszkańcom Jarocina i najbliższej okolicy – powiedział poseł Kaleta.
 
- Jeśli chodzi o dobro mieszkańców to nie patrzymy na to, że ktoś z innej drużyny rządzi w powiecie i myślę, że takie standardy powinni wszyscy wykazywać, by żyło nam się bezpiecznie, lepiej i przyjemniej. I do tego też zachęcam. Bo jak się kłócimy, to się kłócimy politycznie, ale jak jest interes mieszkańców, to on zawsze powinien być na pierwszym miejscu - powiedział włodarz Jarocina.
 Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet