reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin Festiwal 2018

No to zaczynamy!

2018-07-13 12:04:00

Zdjęcie: jarocin.pl
Trzy dni, cztery sceny, 40 zespołów i wykonawców, liczne wydarzenia. Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal zapowiada się bardzo ciekawie. Sceny już gotowe. Największa stanęła w jarocińskim parku. Dziś oficjalne otwarcie festiwalu na kolejnej scenie – Rynek. Otwarcie w wyjątkowej odsłonie - ze światowej sławy saksofonistą, Janem Garbarkiem na czele.

Początek festiwalowych doznań już dziś. W sobotę z kolei odbędzie się kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne „Co ciągle widzę w Niej?”. Wykonawcy wraz z publicznością zinterpretują utwory, które śpiewała cała Polska. Wśród prezentowanych utworów znajdą się m.in. piosenki takich wykonawców jak: Obywatel G.C, Sztywny Pal Azji, T. Love, Mr Zoob, Republika, Chłopcy z Placu Broni, Maanam, Tilt czy Brygada Kryzys. Na scenie pojawią się: Daria Zawiałow, Błażej Król, Łukasz Lach, Bisz & Radex, Rosalie, Michał Kowalonek, Dagmara Gregorowicz i Paweł Ostrowski, a koncert poprowadzą Dariusz „Brzóska” Brzóskiewicz oraz Marcin Kusy. Koncert ma specjalną formułę – zaangażowania publiczności we wspólne śpiewanie wraz z artystami. Na tę okazję Narodowe Centrum Kultury przygotowało specjalne śpiewniki z tekstem, podziałem na role i historią każdej piosenki.

Gotowa jest także największa scena festiwalowa, która stanęła w pięknym otoczeniu Pałacu Radolińskich w parku miejskim. Tam m.in. wystąpią Nosowska, Pussy Riot,  Sztywny Pal Azji, Lech Janerka, Apteka, Pink Freud, a na finał sam Johnny Rotten – ojciec muzyki punk i wokalista legendarnego Sex Pistols. W Jarocinie zagra koncert ze swoim zespołem Public Image Ltd!

 

 

 Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet