reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jaraczewo

Nieprawidłowo wyprzedzał - dzielnicowi byli na miejscu

2018-05-24 08:05:00

Zdjęcie: KPP Jarocin
Usłyszeli huk dobiegający z ulicy. Wyjrzeli przez okno i zobaczyli dwa rozbite samochody... Dzięki pomocy dzielnicowych z Jaraczewa, poszkodowany w wypadku otrzymał natychmiastową pomoc.

18 maja mł. asp. Robert Nowakowski i st. sierż. Marcin Kozłowski pełnili służbę w godzinach popołudniowych w swoim rejonie – gminie Jaraczewo. O godzinie 18.00 znajdowali się w jednym z budynków w centrum miasta. W pewnym momencie usłyszeli huk dobiegający z ulicy. Wyjrzeli przez okno i zobaczyli dwa rozbite samochody. Policjanci natychmiast wybiegli na zewnątrz.

 

Dzielnicowi widząc, że auta zostały rozbite w wyniku zderzenia, natychmiast sprawdzili stan osób w nich przebywających. Okazało się, że jeden z kierowców (jadący VW golfem) ma rany cięte. St. sierż. Marcin Kozłowski od razu przystąpił do udzielenia mężczyźnie pomocy. Funkcjonariusz opatrzył krwawiące rany poszkodowanemu i przypilnował, by ten pozostał w bezruchu oczekując na przyjazd wykwalifikowanej pomocy medycznej.

W tym czasie mł. asp. Robert Nowakowski wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe, straż pożarną i patrol ruchu drogowego oraz zabezpieczył miejsce zdarzenia. Po przybyciu ratowników medycznych poszkodowany 21-latek został im przekazany.

Jak się okazało, do zdarzenia doszło w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania przez kierowcę BMW, w wyniku czego uderzyło ono w VW golfa. Na szczęście obrażenia jakich doznał 21-latek okazały się niezagrażające jego życiu.

 
Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet