reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Niedziela w szpitalu ze specjalistami

2018-06-05 11:17:00

Do kolejnej "Białej niedzieli" przygotowuje się jarociński szpital. 10 czerwca wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów w zakresie chorób onkologicznych oraz wykonać badania laboratoryjne.

To już trzecia taka akcja profilaktyczna organizowana przez placówkę w Jarocinie. W dwóch poprzednich z porad lekarskich skorzystało w sumie prawie 300 osób.

 

Tym razem mieszkańcy powiatu jarocińskiego będą mogli odbyć konsultacje onkologiczne z dr. Bartłomiejem Roszakiem oraz z dr. n. med. Jerzym Skrobiszem - chirurgiem endokrynologiem, który w Jarocinie przeprowadza operacje tarczycy.


Z pacjentkami spotka się również dr n. med. Włodzimierz Budzyński, ginekolog-położnik, który przeprowadzi badania w ramach profilaktyki raka szyjki macicy.


Badanie EKG z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi i wagi ciała można będzie skonsultować z prof. Jackiem Piątkiem, który oceni ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. Osoby, które mają problemy z nadwagą lub zaburzenia odżywiania, będą mogły zasięgnąć porad dietetyka. Ponadto pacjenci będą mogli skorzystać z usług laboratorium, w którym mogą sprawdzić poziom cukru, TSH i cholesterolu.

 

Na wszystkie bezpłatne badania już od czwartku, 7 czerwca od 15.00 można odbierać zaproszenia w Punkcie Informacyjno-Rejestracyjnym w konsoli szpitala. "Biała niedziela" w jarocińskiej placówce odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca od 10.00 do 14.00.

 
Źródło: powiat-jarocinski.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet