reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
18
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Niedziela w szpitalu ze specjalistami

2018-06-05 11:17:00

Do kolejnej "Białej niedzieli" przygotowuje się jarociński szpital. 10 czerwca wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów w zakresie chorób onkologicznych oraz wykonać badania laboratoryjne.

To już trzecia taka akcja profilaktyczna organizowana przez placówkę w Jarocinie. W dwóch poprzednich z porad lekarskich skorzystało w sumie prawie 300 osób.

 

Tym razem mieszkańcy powiatu jarocińskiego będą mogli odbyć konsultacje onkologiczne z dr. Bartłomiejem Roszakiem oraz z dr. n. med. Jerzym Skrobiszem - chirurgiem endokrynologiem, który w Jarocinie przeprowadza operacje tarczycy.


Z pacjentkami spotka się również dr n. med. Włodzimierz Budzyński, ginekolog-położnik, który przeprowadzi badania w ramach profilaktyki raka szyjki macicy.


Badanie EKG z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi i wagi ciała można będzie skonsultować z prof. Jackiem Piątkiem, który oceni ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. Osoby, które mają problemy z nadwagą lub zaburzenia odżywiania, będą mogły zasięgnąć porad dietetyka. Ponadto pacjenci będą mogli skorzystać z usług laboratorium, w którym mogą sprawdzić poziom cukru, TSH i cholesterolu.

 

Na wszystkie bezpłatne badania już od czwartku, 7 czerwca od 15.00 można odbierać zaproszenia w Punkcie Informacyjno-Rejestracyjnym w konsoli szpitala. "Biała niedziela" w jarocińskiej placówce odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca od 10.00 do 14.00.

 
Źródło: powiat-jarocinski.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet