reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych


Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr KaźmierczakPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Poniedziałek
22
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Nie zauważył że kończy się droga, a zaczyna torowisko

2018-02-07 08:57:24

Zdjęcie: Archiwum
Alkohol często pobudza ludzką wyobraźnie, niestety często jej realizacja przynosi opłakane efekty. Tak było w przypadku 24-latka, który wsiadł do samochodu kolegi i pojechał na przejażdżkę. Zakończył ją na torach kolejowych. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.00. Trzech znajomych wracało volkswagenem passatem z pracy. Jeden z nich podróż kończył w Jarocinie. Gdy kierowca samochodu wraz z mieszkańcem Jarocina przenosili walizki do mieszkania, drugi pasażer postanowił pozwiedzać miasto. Wykorzystując nieobecność kierującego przesiadł się na jego miejsce, odpalił auto i pojechał.

Jego podróż trwała dosłownie kilkaset metrów, bo mężczyzna nie zauważył że kończy się droga, a zaczyna torowisko przeznaczone do jazdy nie samochodów lecz pociągów. Gdy passat zawisł na torach, mężczyzna zostawił samochód i wrócił do kolegów pieszo.

Mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy obok znajomych twarzy zobaczył inne, w... mundurach. Policjanci zjawili się na miejscu, jak tylko otrzymali zgłoszenie o oddaleniu się nietrzeźwego mężczyzny samochodem.

 

Mężczyzna, który wykazał się totalnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni, to 24-letni mieszkaniec powiatu milickiego. Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie stanu trzeźwości, które przeprowadzili funkcjonariusze wykazało, że ma on 2,2 promile alkoholu.

24-latek odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Poniesie on też konsekwencje za brak uprawnień podczas kierowania samochodem, których jak się okazało, nigdy nie posiadał.
Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - Promedica24 - praca dla opiekunek osób starszych


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet