reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Nie zauważył że kończy się droga, a zaczyna torowisko

2018-02-07 08:57:24

Zdjęcie: Archiwum
Alkohol często pobudza ludzką wyobraźnie, niestety często jej realizacja przynosi opłakane efekty. Tak było w przypadku 24-latka, który wsiadł do samochodu kolegi i pojechał na przejażdżkę. Zakończył ją na torach kolejowych. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.00. Trzech znajomych wracało volkswagenem passatem z pracy. Jeden z nich podróż kończył w Jarocinie. Gdy kierowca samochodu wraz z mieszkańcem Jarocina przenosili walizki do mieszkania, drugi pasażer postanowił pozwiedzać miasto. Wykorzystując nieobecność kierującego przesiadł się na jego miejsce, odpalił auto i pojechał.

Jego podróż trwała dosłownie kilkaset metrów, bo mężczyzna nie zauważył że kończy się droga, a zaczyna torowisko przeznaczone do jazdy nie samochodów lecz pociągów. Gdy passat zawisł na torach, mężczyzna zostawił samochód i wrócił do kolegów pieszo.

Mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy obok znajomych twarzy zobaczył inne, w... mundurach. Policjanci zjawili się na miejscu, jak tylko otrzymali zgłoszenie o oddaleniu się nietrzeźwego mężczyzny samochodem.

 

Mężczyzna, który wykazał się totalnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni, to 24-letni mieszkaniec powiatu milickiego. Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie stanu trzeźwości, które przeprowadzili funkcjonariusze wykazało, że ma on 2,2 promile alkoholu.

24-latek odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Poniesie on też konsekwencje za brak uprawnień podczas kierowania samochodem, których jak się okazało, nigdy nie posiadał.
Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet