reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Jarocin

Nastolatkowie staną przed sądem

2019-05-24 09:31:45

Zdjęcie: jarocin.pl
Czterech nieletnich mieszkańców gminy Jarocin odpowie przed Sądem dla nieletnich za złamanie kilku drzew. Pomimo braku monitoringu, sprawcy uszkodzenia mienia zostali namierzeni przez Policję dzięki czujnemu oku mieszkańców.

20 maja br. Policja w Jarocinie poinformowana została o złamaniu pięciu drzew lipy. Drzewka zostały całkowicie zniszczone poprzez ich złamanie. Straty, jakie poniósł ich właściciel, a jest nim Gmina Jarocin, wyniosły łącznie 3,5 tys. złotych.

 

Pomimo, iż miejsce, w którym doszło do zdarzenia, nie jest objęte miejskim monitoringiem, sprawców udało się bardzo szybko namierzyć. A wszystko dzięki czujności i spostrzegawczości kilku mieszkańców ulicy, na której drzewa rosły. Osoby te zapamiętały wygląd osób, które mogły mieć coś wspólnego z tym czynem, oraz podały przypuszczalne miejsce zamieszkania jednej z osób.

 

Policjanci szybko ustalili, kim są podejrzani o brak empatii do przyrody. Okazali się nimi czterej młodzi mieszkańcy gminy Jarocin w wieku 14 i 15 lat. Okazało się, że zaczęli od jednego drzewka na początku maja. Później złamali dwa kolejne, a w miniony piątek jeszcze dwa. 

 

Nieletni zostali przesłuchani w charakterze sprawców czynów karalnych z art 288 kk. Całość materiałów zostanie przekazana do Sądu Rejonowego w Jarocinie – Wydział Rodzinny i Nieletnich.
Źródło: KPP Jarocin


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w JarocinieW ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl