reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
19
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Nagrodzono najlepsze prace dyplomowe

2018-11-13 13:38:31

Tradycyjnie w Dniu Patrona Miasta odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Jarocinie. W jej czasie rozstrzygnięty został konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Ziemią Jarocińską.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską został zorganizowany już po raz 15. Do tegorocznej edycji przedsięwzięcia pod patronatem burmistrza zgłoszono 8 prac, spośród których kapituła wybrała zwycięską „trójkę”. Zwyciężyła praca magisterska zatytułowanaZespół zabudowy mieszkaniowej w Jarocinie, dotycząca terenu dawnej zabudowy folwarcznej Bogusław. Jej autorem jest Olaf Kaczmarek, który w nagrodę otrzymał 1.500 zł. Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 1000 zł zdobyła Paulina Grzegorek autorka pracy magisterskiej pt.Wykorzystanie funduszy strukturalnych na obszarze powiatu jarocińskiego w latach 2007-2013.Na trzecim miejscu, z nagrodą w wysokości 500 zł, uplasował się Marcin Maćkowiak i jego praca inżynierska pt.Analiza pracy nowoczesnej biogazowni w Wielkopolsce, dotycząca Zakładu Gospodarki Odpadami w Jarocinie.

 

W tym roku konkurs został zawężony do prac magisterskich i inżynierskich. Nie mogły być zgłaszane prace licencjackie. Z uwagi na różnorodność tematyki preace oceniała 17-osobowa kapituła konkuroswa. Po raz pierwszy w jej pracach brali udział laureaci poprzednich edycji konkursu. 

 

Werdykt kapituły odczytał zastepca burmistrza Jarocina, Robert Kaźmierczak. Wszyscy uczesnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki Piotra Marchwiaka „Moje wyprawy historyczne po Ziemi Jarocińskiej”.

 


Reklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet