reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych


Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr KaźmierczakPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Piątek
19
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Mniej miejsc parkingowych przy szpitalu

2017-09-19 09:10:38

W związku ze zbliżającą się rozbudową Szpitala Powiatowego w Jarocinie, pacjenci powinni liczyć się z utrudnionym dostępem do miejsc parkingowych na terenie placówki. Część placu zostanie przejęta przez firmę budowlaną, która będzie poruszała się po nim ciężkim sprzętem.

Początek rozbudowy szpitala zaplanowano najpóźniej na początek października. Firma, która wygrała przetarg zobowiązała się, że wszystkie prace zostaną zakończone w ciągu 11 miesięcy od momentu wejścia na teren budowy.

- Pewne komplikacje organizacyjne są nieuniknione. Dzisiaj możemy wstępnie już powiedzieć, że z obiegu zostanie na pewno wyłączony fragment parkingu przy budynku laboratorium. Chodzi przede wszystkim o to, aby nie utrudniać wyjazdu karetkom ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - tłumaczy Leszek Mazurek, prezes szpitala.

 

Z kolei dobra wiadomość jest taka, że przed głównym budynkiem lecznicy liczba miejsc dla samochodów pozostanie bez zmian.  

- Na terenie szpitala mamy w sumie około 110. miejsc parkingowych. Postaramy się zrobić wszystko, aby rozbudowa była jak najmniej uciążliwa dla pacjentów. Niewykluczone też, że zmiany mogą być wprowadzane na bieżąco i sytuacja może się zmieniać w zależności od potrzeb. Dlatego prosimy wszystkich o wyrozumiałość - dodaje Tomasz Roguszczak, kierownik działu Zamówień Publicznych.

 

Przypomnijmy - roboty budowlane będą polegały na nadbudowie i rozbudowie  budynku obecnego oddziału wewnętrznego (interny) i łącznika. Obecnie  budynek jest dwukondygnacyjny - parter i pierwsze piętro, gdzie znajduje się Oddział Chorób Wewnętrznych. Nadbudowa będzie polegała na dodaniu jednej kondygnacji i przebudowie już istniejących. Dzięki rozbudowie powstanie nowy, trzykondygnacyjny obiekt w postaci nadwieszenia połączonego z częścią nadbudowywaną. Koszt inwestycji to 8 581 710 zł.

REKLAMA - Promedica24 - praca dla opiekunek osób starszych


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet