reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
18
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Artykuł sponsorowany

Łazienkowe inspiracje z INSPIRO DESIGN

2017-12-10 11:02:00

Łazienka, to ważne pomieszczenie w każdym domu. Korzystamy z niego kilka razy w ciągu dnia. Dlatego warto urządzić je tak, by było funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Jak to zrobić? Przeczytaj poniżej.

Samodzielny projekt i urządzanie pomieszczenia wielu osobom sprawia satysfakcję. Niestety, wiąże się to z ryzykiem popełnienia błędów, koniecznością kosztownych poprawek i niefunkcjonalnością łazienki. Stąd dziś niewiele osób decyduje się na takie rozwiązania.
 

 

 

Nie urządzaj łazienki na własną rękę

Rynek idzie w dwóch kierunkach. Klient może skorzystać z usług projektanta wnętrz  lub udać się do salonu, który oprócz sprzedaży materiałów i akcesoriów zajmuje się wykonywaniem wizualizacji. Druga opcja – w przypadku remontu samej łazienki - wydaje się bardziej przyjazna. - Dziś jest bardzo mało przypadków, gdy klient urządza własną łazienkę bez wizualizacji. Praktycznie nie ma takiej sprzedaży – mówi Michał Sucholiński, właściciel firmy INSPIRO DESIGN, mieszczącej się przy ul. Św. Ducha 43/3 w Jarocinie. Firma ta zajmuje się kompleksową sprzedażą materiałów wykończeniowych, a także sporządzaniem wizualizacji łazienek, zarówno tych w fazie remontu, jak i nowobudowanych.

 

 

 

Zaplanuj swoją łazienkę

Budując swój dom i marząc o funkcjonalnej łazience, która ma nam służyć przez kolejnych …kilkanaście lat, warto najpierw wykonać projekt bądź wizualizacje. Najlepszym na to momentem jest etap po wylaniu posadzek i wytynkowaniu ścian. - Klient umawia się z nami w dogodnym terminie. Wykonywany jest pomiar pomieszczenia oraz wybór produktów w naszym salonie – wyjaśnia M. Sucholiński. Warto zaznaczyć, że w INSPIRO DESIGN na początku klient, co prawda wpłaca 400 zł zaliczki, jest ona jednak mu zwracana w chwili zakupu w salonie produktów do łazienki. - Wizualizacja pomaga w wyobrażeniu pomieszczenia, rozplanowaniu sprzętu. Można spojrzeć czy będzie to ergonomiczne i nanieść ewentualne poprawki. Często dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że dom jest naprawdę duży, a łazienka bardzo mała. Wtedy bez wizualizacji się nie obejdzie. Klient dziś chce widzieć, jak będzie prezentowała się kabina, wanna, grzejnik w tym, czy innym miejscu. To wszystko można zobaczyć na wizualizacji i jest to jeszcze czas, by instalator mógł nanieść ewentualne poprawki – wyjaśnia właściciel INSPIRO DESIGN.

 

 

 

Łazienkowe trendy

- Urządzanie łazienek ewaluowało – mówi M. Sucholiński, który w tej branży działa od 16 lat. - Odeszło się od wykonywania łazienek według klucza: płytka ciemna, jasna, ciemna i podłoga z kolekcji. Dziś idziemy w duże formaty. W płytkach ściennych np. 33x100, 40x120, a w podłogach 120x120, 100x300 i 120x240.

Okazuje się także, że cieszące się, jeszcze kilka lat temu wanny z hydromasażem, dziś nie są już tak poszukiwanym towarem. – Zainteresowanie wannami jest także mniejsze, niż kabinami prysznicowymi, wśród których przeważają te większe. Wszystko zależy jednak od pomieszczenia. W dużych klienci często decydują się na wolnostojące wanny konglomeratowe i akrylowe – zdradza.

Z kolei wśród płytek w ostatnich latach dominują te imitujące beton oraz w stylu glamour odwzorowujące kamień. A od jakiegoś czasu klienci stawiają także na płytki białe i imitujące drewno.

 

 

 

Jeśli więc planujesz remont swojej łazienki lub budujesz dom, to skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i projektu wizualizacji tego pomieszczenia. A to wszystko, wraz z potrzebnymi materiałami wykończeniowymi, uzyskasz w jarocińskiej firmie INSPIRO DESIGN.

 FotorelacjaREKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet