reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Łącznik w budowie

2018-04-13 09:04:00

Prace przy budowie nowej drogi, która jeszcze w tym roku połączy ulicę Wrocławską z węzłem Jarocin na obwodnicy, idą pełną parą. Inwestycja składa się z dwóch odcinków. Pierwszy połączy ul. Wrocławską, Bema z ul. Śródmiejską. Drugi pobiegnie od skrzyżowania ul. Śródmiejskiej z ul. Wojska Polskiego do węzła Jarocin na obwodnicy. Drogi połączy rondo wybudowane w okolicy stacji paliw Lukoil przy ul. Wojska Polskiego.

Odcinek od ul. Wrocławskiej do ul. Śródmiejskiej będzie miał długość 1 km.  Wzdłuż drogi powstanie ciąg rowerowy. Poza przebudową i poszerzeniem drogi inwestycja obejmować będzie także budowę oświetlenia i nowej kanalizacji deszczowej. W ramach inwestycji wzdłuż ulicy Wrocławskiej - od ul. Powstańców Wielkopolskich do mostu na rzece Lipinka – powstał ciąg pieszo-rowerowy. Modernizacji poddana zostanie także ul. Śródmiejska od parkingu do ul. Wojska Polskiego. Na parkingu od strony ul. Śródmiejskiej powstaną 44 miejsca postojowe. Kolejne 109 miejsc parkingowych powstanie na parkingu od strony ul. Wrocławskiej.

 

Drugi odcinek łącznika – od skrzyżowania ulic: Śródmiejskiej i Wojska Polskiego do węzła Jarocina na obwodnicy będzie miał 1,8 km długości. Obok asfaltowej jezdni wybudowany zostanie chodnik i droga rowerowa. W trosce o bezpieczeństwo korzystających z drogi, w newralgicznych miejscach powstaną ronda i przejścia dla pieszych. Bezpieczeństwo wzmocni także budowa zatok autobusowych.  

 

Budowa tych dwóch łączników ma na celu udrożnienie ruchu w mieście.Mamy wszystko przemyślane i konsekwentnie nasze plany drogowe realizujemy. Powstanie alternatywnego połączenia odciążającego centrum Jarocina, skróci czas przejazdu przez centrum miasta, poprawi bezpieczeństwo ruchu i zapewni niezbędny poziom komfortu jazdy – podkreśla burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 FotorelacjaReklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet