reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Straż pożarna

Komendant przeszedł na emeryturę

2019-01-28 11:05:46

Zdjęcie: KP PSP Jarocin/bryg. Rafał Klarzyński, mł. ogn. Piotr Janiuk
W piątek przy siedzibie KP PSP w Jarocinie odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącego na emeryturę komendanta, st. bryg. Kazimierza Cieślaka.

St. bryg. Kazimierz Cieślak pełnił funkcję Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie przez 12 lat. Po 34 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

 

St. bryg. mgr inż. Kazimierz Cieślak swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął w 1984 r. jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po ukończeniu Szkoły Chorążych Pożarnictwa w 1986 r. został skierowany do poznańskiej straży pożarnej, która była pierwszym miejscem pełnienia służby, a więc początkiem życia zawodowego i zdobywania szlifów pożarniczych. Po niespełna roku został skierowany do pełnienia służby w Komendzie Rejonowej PSP we Wrześni wracając tym samym w rodzinne strony.

 

Przez 34 lata służby w ochronie przeciwpożarowej zajmował różne stanowiska służbowe. Początkowo zajmował się sprawami kwatermistrzowskimi a następnie kontrolno – rozpoznawczymi, by 16 kwietnia 1999 r. awansować na stanowisko Zastępcy Komendanta PSP we Wrześni. Z dniem 2 lipca 2007 r. został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie. Był to zapewne awans, ale zarazem kolejne wyzwanie na drodze zawodowej komendanta, który przez 12 lat służby w PSP Jarocin dał się poznać jako wspaniały przełożony i kolega, który znakomicie kierował zespołem, wzorowo realizując trudne obowiązki ratownicze.

 
Źródło: KP PSP Jarocin/ bryg. Rafał Klarzyński


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet