reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Szpital Jarocin

Kolejny rok poradni dla diabetyków

2019-01-09 10:15:25

Dobra wiadomość dla osób korzystających z Poradni dla Diabetyków w jarocińskim szpitalu. W roku 2019 będzie nadal funkcjonowała i przyjmowała pacjentów. Placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i nie zabraknie pieniędzy na badania.

Z poradni diabetologicznej, która została uruchomiona najpierw jako punkt konsultacyjny  w lipcu 2017 roku, przez półtora roku skorzystało już blisko 5000 pacjentów. To mieszkańcy powiatu jarocińskiego, którzy często już byli chorzy na cukrzycę i musieli korzystać z poradni w innych miastach. Po uruchomieniu jej w jarocińskim szpitalu przenieśli się pod opiekę dr Hanny Byks.

 

Uważam, że pomysł z poradnią diabetologiczną był strzałem w dziesiątkę. Dzisiejsze dane pokazują, że była ona  bardzo potrzebna. Leczy się w niej bardzo dużo osób, które nie muszą już  szukać pomocy w sąsiednich powiatach. Podpisaliśmy kontrakt z NFZ na jej działanie i jesteśmy spokojni o jej dalsze losy. Wcześniej punkt był finansowany z budżetu powiatu jarocińskiego, a od września 2018 roku- już przez fundusz. To duże odciążenie dla szpitala, ale i też pewność, że pacjenci nie zostaną bez opieki – wyjaśnia Leszek Mazurek, prezes szpitala. 

 

80% pacjentów korzystających z punktu konsultacyjnego dla diabetyków wiedziało, że choruje na cukrzycę. Pozostałe osoby przychodziły po poradę, bo podejrzewały u siebie tę chorobę, lub dowiedziały się o niej przypadkowo.

 


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet