reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Wtorek
11
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Kolejna "Biała niedziela" w jarocińskim szpitalu

2018-09-26 11:05:45

Szpital Powiatowy Jarocinie już po raz czwarty organizuje bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców powiatu jarocińskiego. To efekt dużego zainteresowania pacjentów, którzy podczas poprzednich trzech "Białych niedziel" chętnie korzystali z porad lekarzy. Tym razem akcja odbędzie się 7 października.

Obecnie trwają jeszcze ostateczne ustalenia co do wykonywania  określonych badań, ale już wiadomo, że na pewno pacjenci będą mogli  skorzystać z badań laboratoryjnych.

 

Część badań już na stałe wpisała się w harmonogram "Białej niedzieli". Mam tu na myśli badania laboratoryjne, które pozwolą ustalić m.in. poziom cholesterolu czy TSH. Będzie też możliwość konsultacji z ginekologiem - położnikiem - wylicza Wanda Olesińska, kierownika ds. pielęgniarek i średniego personelu medycznego w Szpitalu w Jarocinie.

 

Ale możliwość bezpłatnych badań nie ogranicza się tylko do tego. Po raz pierwszy podczas "Białej niedzieli" pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji z lekarzem radiologiem.

 

Będzie też można wykonać przesiewowe badania USG oraz odbyć konsultacje z lekarzem diabetologiem. Przy okazji przypominam, że od września tego roku punkt konsultacyjny dla diabetyków został już przekształcony w poradnię. Ponadto pacjenci będą mogli też skonsultować się z internistą i kardiologiem. Chcielibyśmy też umożliwić naszym pacjentom wizytę u chirurga- onkologa, ale w tej kwestii trwają jeszcze rozmowy - dodaje Leszek Mazurek, prezes szpitala.

 

"Białe niedziele" są organizowane przez jarocińską lecznicę od ubiegłego roku. Do tej pory z bezpłatnych badań skorzystało już blisko pół tysiąca mieszkańców powiatu.

 

Takie akcje są bez wątpienia bardzo potrzebne i robimy wszystko, aby były  one stałym elementem działalności szpitala powiatowego  w Jarocinie. Za największy sukces możemy uznać to, że badania profilaktyczne wielu osobom uratowały życie. To właśnie podczas "Białych niedziel" dowiedziały się, że cierpią na poważne choroby wieńcowe czy nowotworowe i zostały przekazane specjalistom - podkreśla Stanisław Martuzalski, członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego.

 

Przypomnijmy - "Biała niedziela " odbędzie się 7 października w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie w godzinach od 10.00 do 13.00, z kolei pracownia RTG, w której będzie można poddać się badaniom - będzie przyjmowała pacjentów od 8.00 do 11.00.

 

Zaproszenia uprawniające do skorzystania z badań będą wydawane w od czwartku 4 października w godzinach od 15.00 do 18.00, aż do ich wyczerpania. 

 

 

 

 Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet