reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
18
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Kiermasz coraz bliżej

2019-04-01 12:10:05

Świąteczny żurek gotowany na jarocińskim rynku w ogromnym kotle, będzie jedną z atrakcji Kiermaszu Wiosennego, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia. Obok produktów związanych z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi, na kiermaszu będzie można kupić rośliny i kwiaty, które ozdobią nasze wiosenne ogrody.

- Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich towarów i usług mieszkańcom gminy Jarocin i gościom, którzy w przedświątecznym okresie odwiedzą nasze miasto. Kiermasz to jednocześnie znakomite miejsce do wypromowania lokalnych produktów, które są niewątpliwą wizytówką naszej gminy – zachęca do udziału w wydarzeniu burmistrz Adam Pawlicki.
 
 
Podobnie, jak to było podczas zainicjowanego przez samorząd Gminy Jarocin Jarmarku Bożonarodzeniowego, stoiska wystawiennicze zostaną zlokalizowane w podcieniach ratusza. Dodatkowo, na jednej z pierzei rynku wydzielona zostanie strefa ogrodnicza. Na przygotowanych w namiotach stoiskach o większej powierzchni niż w podcieniach ratusza, będzie można handlować kwiatami i roślinami.
 
 
Kiermasz to nie tylko wystawa produktów, to szereg imprez towarzyszących. W tym roku jedną z atrakcji będzie poczęstunek świątecznym żurkiem, który zostanie ugotowany podczas kiermaszu w ogromnym kotle ustawionym na rynku. Dla dzieci przygotowane będą wiosenne warsztaty oraz animacje tematyczne.  
 
 
Koszt wynajmu stoiska wyniesie 50 zł netto. Wystawców zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Jarocinie pod adresem: promocja@jarocin.pl lub tel. 62 749 95 02, gdzie uzyskają państwo szczegółowe informacje organizacyjne. Termin zgłoszeń mija 5 kwietnia 2019 roku.
 
WAŻNE! Przy zgłoszeniu konieczne jest podanie zapotrzebowania na energię elektryczną i  jej moc. Liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona.
 
 

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet