reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z policji

Kasia Cerekwicka zaśpiewała dla policjantów

2019-05-06 13:29:37

Zdjęcie: KPP Jarocin
W Jarocińskim Ośrodku Kultury odbyło się seminarium informacyjne pt. "Bezpiecznie chce się żyć", w którym uczestniczyli jarocińscy policjanci. Inicjatorem programu jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, poprzez podnoszenie świadomości społecznej.

26 kwietnia br. salę Jarocińskiego Ośrodka Kultury zapełnili uczestnicy seminarium informacyjnego "Bezpiecznie chce się żyć". Składało się ono z dwóch części, edukacyjnej i artystycznej.

 

Pierwszym punktem programu była projekcja spotu edukacyjnego nawiązującego do zagrożeń, jakie niosą za sobą niewłaściwe zachowania na drodze zarówno wśród kierowców jak i pieszych. Zgromadzeni mogli zobaczyć, dzięki projekcji filmu „Demon szybkości”, jaki wpływ na ilość wypadków drogowych ma nadmierne rozwijanie prędkości przez kierowców.

 

Przybyli mieli również okazję wysłuchać przygotowaną przez podkomisarza Błażeja Kubiaka - Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie - informację o bezpieczeństwie na drogach powiatu jarocińskiego. Przedstawił on stan bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu, wskazał najczęściej występujące zagrożenia, przyczyny powstawania zdarzeń drogowych oraz ich konsekwencje.

 

Jarocińska Policja codziennie prowadzi działania na drogach, które mają za zadanie zapobiegać zdarzeniom drogowym i dyscyplinować użytkowników ruchu. Systematycznie odbywają się różne akcje prewencyjne. W celu zwiększenia świadomości mieszkańców prowadzone są przez policjantów działania profilaktyczne. Polegają one między innymi na spotkaniach w przedszkolach i szkołach.

 

Seminarium zakończyło się godzinnym występem artystki polskiej sceny muzycznej – Katarzyny Cerekwickiej.
Źródło: KPP Jarocin


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w JarocinieW ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl