reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Kotlin

Kasa dla biblioteki i stowarzyszenia

2018-05-11 12:05:00

Do konkursu specjalnego pt. "100-lecie odzyskania niepodległości" aplikowało o dofinansowanie 106 projektów z całej Polski. W gronie 30 laureatów znalazła się Biblioteka Publiczna Gminy Kotlin oraz Stowarzyszenie "Przyszłość Kotlina", którym przyznano dotacje w kwocie po 8 500 zł.

Konkurs został ogłoszony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach Programu Równać Szanse Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w związku z przypadającym w 2018 roku stuleciem odzyskania niepodległości. Jego celem jest wsparcie projektów, w których młodzi ludzie będą mogli uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Organizatorzy chcą, by realizowane projekty rozwijały wśród młodych ludzi postawy obywatelskie związane z gotowością do angażowania się w działania na rzecz wspólnego dobra oraz poczucie dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa. W konkursie mogły wziąć udział lokalne organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i biblioteki, które  wcześniej otrzymały, co najmniej jedną dotację w Programie Równać Szanse. Zgłaszane projekty obejmowały szeroką paletę działań, np. kampanie społeczne, konkursy, gry terenowe, rajdy, festyny, wystawy, koncerty, spektakle, spotkania publiczne.

 

Projekt złożony przez bibliotekę pn. Rowerowa Niepodległa, dzięki otrzymanej dotacji, w okresie od 1 czerwca do 30 listopada aktywnie włączy na sportowo młodzież w obchody święta niepodległości z uwzględnieniem ich zainteresowań i pasji, a także potrzeb lokalnego środowiska, organizując między innymi rajd rowerowy, liczne konkursy.

 

Projekt złożony przez Stowarzyszenie pn. Pomidorowy Szlak Niepodległościowy, to zdobycie umiejętności przez młodych podczas podróży po Wielkopolsce różnymi środkami transportu, odwiedzenie kina, teatru, muzeum z plecakiem na plecach.

 


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet