reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

Już jutro Rynek roświetlą tysiące lampek

2018-12-05 09:41:41

Na jarocińskim Rynku pojawiły się elementy świątecznej iluminacji. Rozbłysną one w najbliższy czwartek podczas Jarocińskich Mikołajek.

Piękna choinka, która stanęła na starówce ma 10 metrów wysokości. Gwiazda zamontowana na jej szczycie podnosi ją o kolejny metr w górę. Na choince zawisło 1000 różnokolorowych bombek i ponad 14 tysięcy LED-owych światełek. Wśród świetlnych elementów świątecznych, które w ubiegłym tygodniu zamontowane zostały na Rynku jest też ogromna, 3,5 - metrowa bombka z 3 tysiącami lampek. Pięknie prezentuje się renifer z saniami, którego rozświetli 3000 LED-owych punktów świetlnych. Najdłuższy jest 11 - metrowy „Pociąg Świętego Mikołaja”, w którym będzie można zrobić sobie pamiątkową, świąteczna fotkę. Do zdjęcia będzie można zapozować także przy monidle, czyli tablicy dekoracyjnej przedstawiającej motyw świąteczny oraz przy ogromnym ponad 2-metrowym prezencie. Prawdziwą atrakcją będzie fotka w pokaźnych rozmiarów, w ponad 2,5 - metrowym fotelu świętego Mikołaja. W czasie Jarocińskich Mikołajek, które rozpoczną się 6 grudnia o godz. 16.30 będzie można zasiąść w tym fotelu z prawdziwym Mikołajem.

 

Podczas uroczystego odpalenia iluminacji świątecznej przewidziano szereg animacji dla dzieci i poczęstunek gorącą czekoladą. Dorośli będą mogli odwiedzić stoiska Jarmarku Bożonarodzeniowego, który od 6 do 8 grudnia odbędzie się na jarocińskim rynku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie regionalnych produktów, świątecznych ozdób i pomysłów na oryginalne prezenty. Przede wszystkim jednak nie zabraknie świątecznego klimatu, który wkrada się do nas coraz śmielej.FotorelacjaOgłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet