reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Skarbówka

JPK_VAT do poniedziałku!

2018-02-23 08:33:33

W sobotę, 24 lutego, będzie czynna infolinia Krajowej Informacji Skarbowej. Również w jarocińskiej skarbówce będzie można uzyskać merytoryczne informacje dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT).

Konsultanci KIS w godzinach od 9 do 13 będą odpowiadali pod numerami telefonów: 801 055 055 (z tel. stacjonarnych) oraz 22 330 03 30 (z tel. komórkowych) na pytania związane ze składaniem pliku JPK_VAT.
 
Informacje na temat JPK można również uzyskać na stronie internetowej: www.jpk.mf.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie).
 
Pytania dotyczące problemów technicznych można kierować na adres:  jpk.helpdesk@mf.gov.pl
 
W każdym urzędzie skarbowym w Polsce wyznaczeni są specjalni koordynatorzy do obsługi w zakresie JPK_VAT. Oni również będą pełnili dyżury 24 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronach internetowych Izb Administracji Skarbowych.
 
Termin złożenia JPK_VAT za styczeń dotyczy wszystkich czynnych podatników podatku VAT, także mikroprzedsiębiorców, i upływa 26 lutego.
 
Jak informuje w swym komunikacie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarocinie, 26 lutego 2018 r. od godz. 7.30 do godz. 22.00 pod jarocińskim numerem telefonu (62) 505 60 33, możliwe będzie uzyskanie wsparcia merytorycznego w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców.
 
Jednocześnie urzędnicy skarbowi zachęcają do złożenia JPK_VAT za styczeń - za pomocą Profilu Zaufanego (eGO)
Niemal 4 tys. profili zaufanych potwierdzono od początku roku w wielkopolskich urzędach skarbowych. Ta funkcjonalność przydaje się nie tylko do wysyłki Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dzięki niej szybko i wygodnie załatwisz też inne sprawy urzędowe.
Profil Zaufany (eGO) działa jak Twój elektroniczny podpis - zastępuje on w kontaktach z podmiotami publicznymi podpis odręczny. Dzięki niemu można złożyć dokumenty w urzędzie nie wychodząc z domu - szybko i bezpiecznie.
Raz założony profil umożliwia dostęp do usług różnych placówek administracji publicznej. Jak założyć i korzystać z profilu (eGO) dowiesz się na stronie obywatel.gov.pl.

Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet