reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Jechał motorowerem z ...woreczkami

2018-06-19 09:06:00

Zdjęcie: Archiwum
Cztery osoby w wieku od 28 do 35 lat usłyszały zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi. Zatrzymania to wynik kontroli drogowej przeprowadzonej przez policjantów prewencji.

W pierwszych dniach czerwca policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, mieszkańców powiatu jarocińskiego i śremskiego, podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe.

 

Policjanci podczas patrolu zauważyli dobrze im znanego mężczyznę, który kierował motorowerem. Mając świadomość, że nie posiada on uprawnień do kierowania w związku z zakazem sądowym, policjanci zatrzymali go do kontroli, podczas której ujawnili woreczki z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania, kryminalni ujawnili kolejne opakowania z zawartością narkotyków.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy szybko ustalili powiązania zatrzymanego mężczyzny z innymi osobami podejrzewanymi o posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Wynikiem ich pracy operacyjnej były kolejne zatrzymania, podczas których śledczy zabezpieczyli ogółem blisko 50 gram środków odurzających.

 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy zezwolił na postawienie całej czwórce zarzutów z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Trzech z nich usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Czwarty mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz płatnego udzielania narkotyków. To przestępstwo zagrożone jest karą więzienia na czas nawet do 10 lat. Prokurator, na wniosek policji, zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

 
Źródło: KPP Jarocin


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet