reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych


Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr KaźmierczakPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Środa
19
wrzesień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Jarocin

Jechał motorowerem z ...woreczkami

2018-06-19 09:06:00

Zdjęcie: Archiwum
Cztery osoby w wieku od 28 do 35 lat usłyszały zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi. Zatrzymania to wynik kontroli drogowej przeprowadzonej przez policjantów prewencji.

W pierwszych dniach czerwca policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, mieszkańców powiatu jarocińskiego i śremskiego, podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe.

 

Policjanci podczas patrolu zauważyli dobrze im znanego mężczyznę, który kierował motorowerem. Mając świadomość, że nie posiada on uprawnień do kierowania w związku z zakazem sądowym, policjanci zatrzymali go do kontroli, podczas której ujawnili woreczki z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania, kryminalni ujawnili kolejne opakowania z zawartością narkotyków.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy szybko ustalili powiązania zatrzymanego mężczyzny z innymi osobami podejrzewanymi o posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Wynikiem ich pracy operacyjnej były kolejne zatrzymania, podczas których śledczy zabezpieczyli ogółem blisko 50 gram środków odurzających.

 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy zezwolił na postawienie całej czwórce zarzutów z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Trzech z nich usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Czwarty mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz płatnego udzielania narkotyków. To przestępstwo zagrożone jest karą więzienia na czas nawet do 10 lat. Prokurator, na wniosek policji, zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

 
Źródło: KPP Jarocin

Zapytaj prawnika


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet