reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Jarociński szpital otrzymał akredytację

2018-09-28 10:58:06

Zdjęcie: Szpital Powiatowy w Jarocinie
Szpital w Jarocinie znalazł się w elitarnym gremium ponad 190 polskich placówek medycznych, które mogą się pochwalić akredytacją. Została przyznana przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, które jest jednostką resortu zdrowia i istnieje od 1994 roku. Jak podkreśla zarząd placówki- to ogromny sukces, bowiem akredytacja została przyzna już za pierwszym razem, co zdarza się niezmiernie rzadko.

Starania o przyznanie jarocińskiemu szpitalowi akredytacji trwały od ponad roku. Przez ten czas zarząd placówki wraz z personelem medycznym czynili starania, aby lecznica znalazła się w wąskiej grupie szpitali akredytowanych.

 

Obejmując w lutym 2017 roku stery prezesa jarocińskiego szpitala wiedziałem, że doprowadzenie do zdobycia przez placówkę akredytacji to jedno z najważniejszych zadań, które należało zrealizować. Z jednej strony akredytacja to ogromny prestiż dla szpitala i powiatu, z drugiej - umożliwia łatwiejsze zarządzanie lecznicą i pozwala na eliminowanie błędów oraz ewentualnych zagrożeń. Akredytację dedykujemy przede wszystkim naszym pacjentom, bo to oni są dla nas priorytetem - wyjaśnia  Leszek Mazurek, prezes szpitala.

 

Starania o akredytację to długotrwały proces. W szpitalu przez ostatni rok kilkukrotnie pojawiali się konsultanci z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie. Szczegółowo sprawdzali m.in. dokumentację placówki, wszelkiego rodzaju umowy oraz wizytowali szpitalne oddziały przyznając za ich jakość punkty.

 

Dzisiaj jesteśmy jednym dziesięciu wielkopolskich szpitali, które mogą się poszczycić akredytacją. To ogromny sukces, na który wspólnie pracował szpitalny personel wraz szefem placówki Leszkiem Mazurkiem. Dla zarządu powiatu to bardzo dobra wiadomość świadcząca o tym, że przez ostatnie półtora roku szpital rozwijał się we właściwym kierunku i obrał właściwy kurs - uzupełnia  Stanisław Martuzalski, członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego.

 

Akredytacja jest bardzo dużą nobilitacją w szpitalnej hierarchii. Szpital z certyfikatem ma m.in. większe szanse na wyższe kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia, a to oznacza większy komfort dla pacjentów i lepszą dostępność do niektórych form leczenia. Ma też swoistą rekomendację Ministerstwa Zdrowia, które uznało placówkę za godną zaufania.

 

Akredytacja została przyznana jarocińskiemu szpitalowi do 2021 roku i po tym czasie szpital musi starać się o jej ponowne przyznanie.

 

 
Źródło: Szpital Powiatowy w Jarocinie


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet