reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Jak się bawili jarocinianie?

2019-01-09 09:20:04

Już po raz kolejny w Święto Trzech Króli jarociński Rynek rozbrzmiewał głośnym śpiewem kolęd i pastorałek. Stało się to za sprawą ósmej edycji Jarocińskiego Kolędowania, która zgromadziła wielu mieszkańców.

Wydarzenia rozpoczęło się zbiórką  przed kościołem Chrystusa Króla. Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami: Wrocławską, Hallera i Śródmiejską na Rynek.  Barwny korowód poprowadzili mędrcy, na których w stajence, przygotowanej przez harcerzy, czekała Święta Rodzina. Kolędowanie poprowadziły tym razem siostra Konstancja z parafii p.w. św. Marcina oraz Ewa Misiak z jarocińskiej biblioteki. Duże zainteresowanie, zwłaszcza wśród dzieci, wzbudziła żywa szopka. Furorę robił też anioł na szczudłach. Poza tym była anielska fotobudka, gorąca herbata, czekolada i pierniki. Słowem - wszystko, co potrzebne do miłego spędzenia czasu i wspólnego śpiewania. 

 

W tegorocznym kolędowaniu udział wzięły dzieci z jarocińskich przedszkoli: Jarzębinka, Marcinek, Poziomka, Stokrotka, Bajeczka, Schola Franciszkańskie Skowronki, Schola Tęczowe Nutki, Społeczne Ognisko Muzyczne, Zespół Folklorystyczny Snutki, Szkoła Muzyczna Yamaha, zespół Pogo-Dni oraz przedstawiciele jarocińskiego hufca ZHP. 

 

Orszak Trzech Króli jest inicjatywą ogólnopolską, w którą co roku włączają się kolejne miasta i wioski. W Jarocinie odbywa się dzięki Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jarocin i we współpracy z parafią św. Marcina i Chrystusa Króla.

 


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet