reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
27
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Jagoda Kret w półfinale JRM!

2019-06-04 11:33:51

Za nami dwa koncerty eliminacyjne do konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Przed tygodniem jury w składzie: Marek Piekarczyk, Sidney Polak i Tomasz Jankowski zdecydowało, że do dalszego etapu konkursu przechodzi zespół Izzy and the Black Trees.

W drugim koncercie eliminacyjnym na scenie Kontrapunktu w Spichlerzu Polskiego Rocka stanęli: Rusty PINE, The Sulnit Earth i Jagoda Kret. I to ten ostatni zespół dołączył do grona półfinalistów JRM.  
 
 
Jurorzy nie ukrywali, że i tym razem mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie kapele zaprezentowały się bardzo profesjonalnie. - Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem konkursu. To są zawodowi muzycy, tutaj się wszystko zgadza, nie ma żadnej walki z instrumentami, to absolutnie profesjonalne wykonawstwo – mówił po wczorajszych eliminacjach Sidney Polak. - To są gotowe zespoły do tego, żeby zastanawiać się, jak dalej prowadzić ich kariery. Muzyka to nie są wyścigi. Niezależnie od tego, jaki będzie dzisiejszy werdykt i który z tych zespołów przejdzie do głównego koncertu Jarocin Festiwal, to mogę zapewnić, że wszystkie zespoły, które zostały zakwalifikowane do tych przesłuchań są to zespoły na bardzo wysokim poziomie. Przy odrobinie szczęścia - bo szczęście w show- biznesie jest nieodzowne -  i samozaparciu tych muzyków, na pewno osiągną sukces w przyszłości –podkreślił Sidney Polak.
 
 
Zgodnie z regulaminem konkursu spośród czterech zespołów grających w Spichlerzu Polskiego Rocka trzeba było wybrać tylko jeden, który w lipcu wystąpi na scenie Jarocin Festiwal 2019. Tą kapelą będzie zespół Jagody Kret.
 
 
Ostatniego półfinalistę poznamy po przesłuchaniach konkursowych, które odbędą się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie - 23 czerwca.
 

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet