reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl

Piątek
15
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Jarocin

Indyjskie wakacje

2018-07-20 10:59:55

Zdjęcie: Archiwum
Kto nie chciałby pojechać na wspaniałe wakacje do Indii? Chciałbyś dowiedzieć się czym jest sari, czym bindi, co oznacza masala i jak po hindusku powiedzieć kilka słów? Wiesz, dlaczego krowy są święte i czym na prawdę jest joga? Zastanawiałeś się, dlaczego prawdziwy Hindus ma tak wspaniałe wąsy?

Odpowiedzi na te pytania będzie można otrzymać podczas weekendu indyjskiego, który rozpocznie się już dziś pokazem filmu „Jedz, módl się, kochaj", a zakończy w niedzielę 22 lipca indyjskimi warsztatami.
 
W piątek, 20 lipca na tarasie przy kinie odbędzie się pokaz filmu „Jedz, módl się, kochaj". Początek o godz. 20.00.
W niedzielę, 22 lipca o godz. 15:00, na jarocińskim rynku zaplanowano indyjskie warsztaty dla dzieci, w trakcie których dzieci nauczą się robić hinduską herbatkę, posmakują i powąchają przyprawy, poznają kulturę, muzykę, gry i zabawy oraz wierzenia Indii. Tego dnia , także na staróce, o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z Robertem „Robbem" Maciągiem zatytułowane „Tuk Tuk Cinema, czyli rzecz o Indiach, Gangesie oraz o wiecznie psującym się skuterze, Bolku i Lolku". Z kolei o godz. 18:30 rozpocznie się tu koncert krotoszyńskiego zespołu „Tacy nie Inni".
 
Organizatorem przedsięwzięcia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w  Jarocinie, która na realizację tego przedsięwzięcia, w ramach "Podróżniczego regału na nudę",  pozyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp wolny. 
 
Wydarzenia, inspirowane Indiami odbęda się w letnim, weekednowym cyklu Wielki weekend w małym mieście. W jego ramach niepspodzankę przygotowała Kawiarnia Filmowa. 22 lipca było kiedyś obchodzone jako święto państwowe i właśnie tego dnia kawiarnia zaprasza do sentymentalnej podróży w czasy PRL-u pod hasłem "Powróćmy jak za dawnych lat".
 Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet