reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Indyjskie wakacje

2018-07-20 10:59:55

Zdjęcie: Archiwum
Kto nie chciałby pojechać na wspaniałe wakacje do Indii? Chciałbyś dowiedzieć się czym jest sari, czym bindi, co oznacza masala i jak po hindusku powiedzieć kilka słów? Wiesz, dlaczego krowy są święte i czym na prawdę jest joga? Zastanawiałeś się, dlaczego prawdziwy Hindus ma tak wspaniałe wąsy?

Odpowiedzi na te pytania będzie można otrzymać podczas weekendu indyjskiego, który rozpocznie się już dziś pokazem filmu „Jedz, módl się, kochaj", a zakończy w niedzielę 22 lipca indyjskimi warsztatami.
 
W piątek, 20 lipca na tarasie przy kinie odbędzie się pokaz filmu „Jedz, módl się, kochaj". Początek o godz. 20.00.
W niedzielę, 22 lipca o godz. 15:00, na jarocińskim rynku zaplanowano indyjskie warsztaty dla dzieci, w trakcie których dzieci nauczą się robić hinduską herbatkę, posmakują i powąchają przyprawy, poznają kulturę, muzykę, gry i zabawy oraz wierzenia Indii. Tego dnia , także na staróce, o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z Robertem „Robbem" Maciągiem zatytułowane „Tuk Tuk Cinema, czyli rzecz o Indiach, Gangesie oraz o wiecznie psującym się skuterze, Bolku i Lolku". Z kolei o godz. 18:30 rozpocznie się tu koncert krotoszyńskiego zespołu „Tacy nie Inni".
 
Organizatorem przedsięwzięcia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w  Jarocinie, która na realizację tego przedsięwzięcia, w ramach "Podróżniczego regału na nudę",  pozyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp wolny. 
 
Wydarzenia, inspirowane Indiami odbęda się w letnim, weekednowym cyklu Wielki weekend w małym mieście. W jego ramach niepspodzankę przygotowała Kawiarnia Filmowa. 22 lipca było kiedyś obchodzone jako święto państwowe i właśnie tego dnia kawiarnia zaprasza do sentymentalnej podróży w czasy PRL-u pod hasłem "Powróćmy jak za dawnych lat".
 Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet