reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Piątek
14
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Żerków

Grozili mężczyźnie toporkiem i paralizatorem, bo nie czuli do niego sympatii...

2018-05-08 09:26:30

Zdjęcie: Archiwum
Jarocińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w Żerkowie uszkodzili zaparkowany na ulicy samochód osobowy. Najpierw jednak z użyciem toporka i paralizatora grozili jego właścicielowi.

2 maja policjanci z Jarocina przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu zaparkowanego, przy jednej z posesji w Żerkowie, samochodu osobowego marki Peugeot 307cc. Z relacji zgłaszającego wynikało, że trzej mężczyźni najpierw kierowali pod jego adresem groźby, a następnie celowo uszkodzili jego samochód odrywając od niego lusterka, klosz lampy, wycieraczki i zarysowując powłokę lakierniczą. Straty jakie poniósł właściciel pojazdu to około 4 tys. zł.

 

Poszukiwaniem sprawców natychmiast zajęli się policjanci zarówno służby kryminalnej jak i prewencyjnej. Sprawcami okazali się mieszkańcy gminy Żerków w wieku od 22 do 24 lat.

Mężczyźni trafili do komendy, gdzie kryminalni ustalili dokładny przebieg zdarzenia. Okazało się, że mężczyźni najpierw wspólnie spożywali alkohol a potem postanowili uszkodzić samochód znanego im 22-latka. Powodem był brak sympatii wobec poszkodowanego. Zanim jednak wprowadzili swój zamiar w życie, trzymając w ręce toporek i paralizator, przed znajomymi pokrzywdzonego odgrażali się, że zrobią mu coś złego.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa uszkodzenia mienia a dwóch z nich 22 i 23-latek także zarzuty kierowania gróźb karalnych. Kara jaka im grozi to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet