reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Unihokej

Gospodarze tuż za podium!

2018-01-02 12:20:21

Zdjęcie: jarocin.pl
Mistrzostwa Wielkopolski w unihokeju chłopców, w ramach Igrzysk Dzieci, odbyły się w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie. W rozgrywkach o laur zwycięstwa walczyło siedem drużyn wyłonionych w eliminacjach rejonowych oraz gospodarze. Drużyna „trójki” uplasowała się tuż za podium.

W mistrzostwach wzięła udział także drużyna z Kotlina. Obie drużyny z terenu Ziemi Jarocińskiej zajęły drugie miejsca w eliminacjach, udanie kończąc pierwszy dzień zmagań. Drugiego dnia rozpoczęła się prawdziwa walka o medale. W półfinale drużyna z Kotlina odniosła zwycięstwo 1:3 z SP Zbąszyń. Z kolei zespół z „trójki” , mimo dzielnej postawy, nie był w stanie sprostać kroczącej pewnie ku zwycięstwu ekipie z SP Przykona, przegrywając 0:4.

 

W meczu o trzecie miejsce drużyna SP 3 Jarocin prowadzili do przerwy ze Zbąszyniem 1:0. Jednak po kontuzji najlepszego napastnika, drużynie trudno był wyprowadzać skuteczne kontrataki. Ostatecznie rywale doprowadzili do remisu, a później zdobyli zwycięskiego gola.

 

W finale zmierzyli się zawodnicy z Kotlina oraz Przykony. Drużyna reprezentująca Ziemię Jarocińską wykazała się walecznością, dzielnie stawiając czoła lepszemu technicznie przeciwnikowi. Dopiero na dwie minuty przed końcem meczu faworyci zdobyli zwycięskiego gola.

 

Finały wojewódzkie w grach zespołowych w kategorii szkół podstawowych – tzw. Igrzyska Dzieci, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” organizuje w formie dwudniowych turniejów. - Jarocińska „trójka” stanęła na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolony, bo wszystkie wymagania zostały spełnione. Szkoła pokazała, że ma dobre warunki i nauczycieli, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów – powiedział Zdzisław Urbańczyk, prezes Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska”.

 

Medale, puchary i nagrody młodym sportowcom wręczyli: burmistrz Jarocina – Adam Pawlicki, dyrektor ZS nr 3 – Elżbieta Kuderczak, prezes SZS „Wielkopolska” - Zdzisław Urbańczyk oraz koordynator sportu szkolnego w gminie Jarocin -  Tomasz Kosiński.  Fotorelacja

Źródło: jarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet