reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Czwartek
13
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin - Prusy

Gościem specjalnym będzie gwiazda "Rolnik szuka żony"

2018-08-09 07:13:22

Wielkimi krokami zbliżają się dożynki gminy Jarocin. Gościem specjalnym będzie gwiazda programu "Rolnik szuka żony". Co będzie się działo?

Burmistrz Jarocina oraz Sołtys Prus i Roszkówka zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 26 sierpnia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marta Manowska, prowadząca telewizyjne show „Rolnik szuka żony”. W programie wydarzenia także: wystawa sprzętu rolniczego, festyn rodzinny, wspólna biesiada, zabawa taneczna pod gwiazdami, a na finał koncert zespołu ETNA. 

 

Święto Plonów o godz. 14:00 rozpocznie msza św. polowa na terenie przy szkole w Prusach. Następnie odbędzie się część obrzędowo-artystyczna uroczystości, podczas której nie zabraknie tradycyjnego dzielenia się chlebem, wypieczonym z tegorocznego ziarna. Po oficjalnej części wydarzenia rozpocznie się wspólna biesiada przy ciepłym poczęstunku. Artystycznej części gminnego święta plonów towarzyszyła bedzie wystawa sprzętu rolniczego oraz prezentacje lokalnych firm. 

 

Od godz. 15:00 trwał będzie piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Będą zabawy, animacje i konkursy z nagrodami. Podczas wydarzenia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji promowało będzie realizację projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin”, którego wykonanie jest możliwe dzięki pozyskaniu 128 mln zł z Unii Europejskiej. Chętni będą mogli pojechać do Stefanowa i Cielczy, gdzie pracownicy gminnej spółki przedstawią założenia i efekty realizacji projektu.

 

Od godziny 19:00 trwała będzie część koncertowa dożynek. Na scenie pojawi się Grupa Centrum wraz z Darkiem Węcławkiem, która będzie bawiła dożynkowych gości głównie w stylu country. Później sceną zawładnie Two Boys. Na finał zagra zespół ETNA.

 

Wstęp wolny.

 

 


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet