reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
18
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin - Prusy

Gościem specjalnym będzie gwiazda "Rolnik szuka żony"

2018-08-09 07:13:22

Wielkimi krokami zbliżają się dożynki gminy Jarocin. Gościem specjalnym będzie gwiazda programu "Rolnik szuka żony". Co będzie się działo?

Burmistrz Jarocina oraz Sołtys Prus i Roszkówka zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 26 sierpnia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marta Manowska, prowadząca telewizyjne show „Rolnik szuka żony”. W programie wydarzenia także: wystawa sprzętu rolniczego, festyn rodzinny, wspólna biesiada, zabawa taneczna pod gwiazdami, a na finał koncert zespołu ETNA. 

 

Święto Plonów o godz. 14:00 rozpocznie msza św. polowa na terenie przy szkole w Prusach. Następnie odbędzie się część obrzędowo-artystyczna uroczystości, podczas której nie zabraknie tradycyjnego dzielenia się chlebem, wypieczonym z tegorocznego ziarna. Po oficjalnej części wydarzenia rozpocznie się wspólna biesiada przy ciepłym poczęstunku. Artystycznej części gminnego święta plonów towarzyszyła bedzie wystawa sprzętu rolniczego oraz prezentacje lokalnych firm. 

 

Od godz. 15:00 trwał będzie piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Będą zabawy, animacje i konkursy z nagrodami. Podczas wydarzenia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji promowało będzie realizację projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin”, którego wykonanie jest możliwe dzięki pozyskaniu 128 mln zł z Unii Europejskiej. Chętni będą mogli pojechać do Stefanowa i Cielczy, gdzie pracownicy gminnej spółki przedstawią założenia i efekty realizacji projektu.

 

Od godziny 19:00 trwała będzie część koncertowa dożynek. Na scenie pojawi się Grupa Centrum wraz z Darkiem Węcławkiem, która będzie bawiła dożynkowych gości głównie w stylu country. Później sceną zawładnie Two Boys. Na finał zagra zespół ETNA.

 

Wstęp wolny.

 

 

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet