reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Taekwondo olimpijskie

Europejskie starty Białych Tygrysic

2018-03-29 07:51:43

Kolejne starty w imprezach rangi Pucharu Świata mają za sobą zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin. W dwóch turniejach wystartowała seniorka Zuzanna Kaczmarek zajmując odpowiednio wysokie 9. miejsce w Belgian Open oraz 33. lokatę w Dutch Open. W turnieju w Belgii wystartowała także juniorka Natalia Wosiek, powołana do składu reprezentacji Polski, która zajęła 17. pozycję.

Po bardzo dobrym starcie w Słowenii, gdzie debiutująca w rywalizacji wśród seniorów Zuzanna Kaczmarek, wywalczyła 5. pozycję, zawodniczka Białych Tygrysów wystartowało w przeciągu tygodnia w dwóch kolejnych edycjach Pucharu Świata: Dutch Open i Belgian Open. Obie imprezach cieszą się bardzo wysoko renomą i corocznie występuje w nich po  około 1500 zawodniczek i zawodników praktycznie z całego świata, z tym również rzadko startujący w Europie Koreańczycy.

 

W holenderskim Eindhoven, gdzie tradycyjnie rozgrywany był Dutch Open, Zuzanna Kaczmarek w pierwszej walce spotkała się z Chorwatką Luciją Saravanja. Po zaciętym boju, tym razem zawodniczka z Jarocina musiała uznać wyższość rywalki, przegrywając w stosunku 9:13.

 

Dużo lepszy start zaliczyła Zuzanna Kaczmarek w belgijskim Lommel. W pierwszej rundzie pokonała Szwedkę Tinę Zorko 6:2, natomiast w walce o wejście do czołowej „8” przegrała z rozstawioną w tym turnieju z nr 1, Norweżką Marie Magnus 2:15, która ostatecznie zajęła 3. miejsce w końcowej klasyfikacji. Na belgijskich matach zaprezentowała się również, powołana na te zawody w skład reprezentacji Polski, juniorka Natalia Wosiek. W pierwszej rundzie zawodniczka Białych Tygrysów spotkała się w Chorwatką Amelą Nicol Imsirović, przegrywając ostatecznie 1:7.

Dzięki wynikom osiągniętym w Pucharach Świata, Zuzanna Kaczmarek, jako pierwszoroczna seniorka awansowała już na 18. miejsce (7. miejsce wśród młodzieżowców) w rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, dzięki czemu została powołana na badania do Instytutu Sportu w Warszawie, a następnie na rozpoczynające się w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 14-dniowe zgrupowanie seniorów i młodzieżowców do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

- Jeżeli chodzi o tegoroczne starty Zuzanny to oceniam je bardzo pozytywnie. Ona dopiero uczy się seniorskiego sportu i ten rok mamy na zebranie doświadczeń i obserwacji, które mają zaprocentować w kolejnych latach. Cieszy mnie jednak to, że już po trzech miesiącach startów w seniorach, wyniki Zuzy zastały zauważone przez trenerów kadrowych i będzie ona miała po raz pierwszy szansę na udział w pełni profesjonalnych badaniach w Instytucie Sportu, a następnie w zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu. To dla Zuzy ogromna szansa na pokazanie i udowodnienie kadrze trenerskiej, że już na kolejne imprezy powinna jeździć w składzie reprezentacji Polski. Jeżeli chodzi o start Natalii, to obrazuje on jak ciężko jest wejść do starszej kategorii wiekowej, gdyż przypomnę, że moja podopieczna jest pierwszoroczną juniorką. Dla niej najważniejszą imprezą w tym roku są Mistrzostwa Polski Juniorów i na tej imprezie się skupiamy, a starty w Pucharach Świata Natalia powinna potraktować jako nagrodę za zeszły, bardzo udany sezon oraz szansę na  zebrania doświadczeń, które już właśnie w Mistrzostwach Polski mają zaprocentować wywalczeniem jak najwyższej lokaty - ocenia starty swoich podopiecznych Józefina Nowaczyk-Wróbel – Białe Tygrysy Jarocin.

 

 FotorelacjaReklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet