reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Dzień z dreszczykiem

2018-02-13 12:32:50

Zdjęcie: KPP Jarocin
Dzieci z gminy Jarocin, lubiące książki z dreszczykiem, mogły wziąć udział w „Dniu z kryminałem” zorganizowanym przez jarocińską bibliotekę. W spotkaniu tym wzięła udział również policjantka, która tłumaczyła dzieciom tajniki pracy technika kryminalistyki.

Program „Dnia z kryminałem” obejmował spotkanie z funkcjonariuszami jarocińskiej komendy, które poprzedziło zabawę polegającą na wcieleniu się przez uczestników spotkania w rolę detektywów. Zadaniem policjantki, która przybyła na to specjalne spotkanie, było omówienie pracy policjantów zajmujących się tropieniem złodziei oraz technika kryminalistyki.

 

W trakcie spotkania najmłodsi mieli możliwość zobaczyć jak zabezpiecza się ślady na miejscu zdarzenia, technikę zdejmowania odcisków linii papilarnych. Funkcjonariuszka pokazała wielbicielom rozwikływania zagadek, różnego rodzaju narzędzia, którymi technicy posługują się w swojej pracy, oraz wskazała, na co śledczy muszą zwracać szczególną uwagę podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia. Dzieci, krok po kroku, zapoznawały się z takimi czynnościami jak zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zabezpieczenie śladów czy znalezionych na miejscu włamania przedmiotów.

 

Spotkanie wywołało duże zainteresowanie wśród słuchaczy, uczestnicy zadawali wiele pytań, dotyczących pracy policji każdego pionu, na które prowadząca spotkanie szczegółowo i wyczerpująco odpowiadała. Fotorelacja

Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet