reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Dżem i Sebastian Riedel na Jarocin Festiwal

2019-05-02 10:05:00

Najważniejsze wydarzenie kulturalne naszego miasta odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca. Jego integralną częścią będą Jarocińskie Rytmy Młodych. Laureatów konkursu wybierze komisja, której będzie przewodniczył sam Marek Piekarczyk. W niedzielę zorganizowany zostanie koncert, który na żywo transmitowała będzie ogólnopolska telewizja. Już dziś wiadomo, że w części tego widowiska, poświęconej 25-rocznicy śmierci Ryszarda Riedla - zagra Dżem i syn legendarnego wokalisty, Sebastian Riedel.

Tegoroczny, dwudniowy Jarocin Festiwal, zgodnie z oczekiwaniami zarówno mieszkańców naszej gminy, jak i gości festiwalowych, powróci na ulicę Maratońską w Jarocinie.   Jego ważną częścią będzie konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku. Sobotnia część festiwalu obejmie koncerty młodych kapel - laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych oraz koncerty „gwiazd”. Zwycięzców przeglądu wybierze komisja konkursowa, której będzie przewodniczył Marek Piekarczyk. Zwycięzca JRM wystąpi podczas niedzielnego widowiska transmitowanego przez ogólnopolską telewizję. Przypominamy, że zespoły mogą zgłaszać się do udziału w przeglądzie do 6 maja. Regulamin przeglądu dostępny jest na stronie internetowej Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie.
 
 
Z kolei w niedzielę zorganizowany zostanie specjalny koncert, transmitowany na żywo przez ogólnopolską telewizję. Już dziś wiadomo, że w części tego widowiska, poświęconej 25-rocznicy śmierci Ryszarda Riedla - zagra Dżem i syn legendarnego wokalisty - Sebastian Riedel. Poza „gwiazdami” podczas koncertu usłyszymy także zwycięzcę przeglądu młodych kapel.
 

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet