reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Dyrektorka ZS 4 odchodzi...

2018-05-09 08:43:05

Aldona Kostro - dyrektorka Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie zdecydowała się odejść na nauczycielskie świadczenie kompensacyjne i 31 sierpnia przestanie kierować placówkami.

O swoich planach dyrektorka Aldona Kostro poinformowała w ubiegłym tygodniu burmistrza Adama Pawlickiego. - Decyzja pani dyrektor zaskoczyła mnie, ale po rozmowie przyjmuję ją z pełnym zrozumieniem. Ktoś, kto przez kilkanaście lat pracował tak intensywnie, jak pani dyrektor Kostro, ma prawo być zmęczonym i zdecydować się na tzw. wcześniejszą emeryturę - mówi burmistrz i dodaje: - To jedna z najlepszych dyrektorek naszych szkół, bardzo pracowita, odpowiedzialna, zaradna i samodzielna. Rzadko kiedy dowiadywałem się o problemach, które pojawiały się w „czwórce”, bo pani dyrektor rozwiązywała je sama.

Także odpowiedzialny za gminną oświatę zastępca burmistrza Robert Kaźmierczak w samych superlatywach wypowiada się o dyrektor Aldonie Kostro. - Dla mnie współpraca z nią była nie tylko wielką przyjemnością, ale i zaszczytem. Czasem miałem wyrzuty sumienia, że ze zbyt wieloma sprawami zostawiamy panią dyrektor samą, ale wiedzieliśmy, że ona sobie z nimi doskonale poradzi. Zastępca burmistrza przypomina, że to dyrektor Aldona Kostro w ostatnich latach odpowiadała bezpośrednio za rozbudowę szkoły nr 4, czyli wartą kilka milionów złotych gminną inwestycję. - Oczywiście były problemy, ale pani dyrektor znajdowała rozwiązania, dlatego z jej przejściem na nauczycielskie świadczenie kompensacyjne wiąże się utrata świetnego menedżera oświaty - dodaje zastępca burmistrza.

Aldona Kostro była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie od 2001. Dwa lata temu wygrała konkurs na dyrektora zespołu - podstawówki i przedszkola.

 

Burmistrz Jarocina zdecydował się niezwłocznie ogłosić konkurs na dyrektora Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Kandydaci mogą składać dokumenty do 21 maja w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

 


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet