reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Dwa tygodnie na zakup tańszych karnetów

2018-02-26 11:34:59

Za kilka dni rusza specjalna sprzedaż karnetów przeznaczonych dla mieszkańców gminy Jarocin. Tańsze karnety będą w sprzedaży tylko przez dwa tygodnie.

Karnety dla mieszkańców gminy Jarocin, w cenie 79 zł, będą w sprzedaży od 1 do 16 marca. Będzie je można nabyć w dwóch miejscach: w JOK Jarocin i Spichlerzu Polskiego Rocka. Przy zakupie należy okazać się dowodem osobistym bądź innym dokumentem z numerem PESEL. Karnety są imienne i numerowane, co ma uniemożliwić odsprzedanie karnetu osobom trzecim. Karnet może być zakupiony na podstawie upoważnienia, na którym widnieje nr PESEL osoby kupującej i nr PESEL osoby, dla której karnet jest kupowany. Nie obowiązuje żaden wzór, druk upoważnienia. Aby zamienić karnet na opaskę umożliwiającą wstęp na teren festiwalu w dniach trwania festiwalu należy stawić się w punkcie opaskowania dla mieszkańców gminy Jarocin, tj. przy Spichlerzu Polskiego Rocka, z dowodem tożsamości, na podstawie którego będzie można zweryfikować prawdziwość danych widniejących na karnecie.

 

Sprzedaż karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin jest prowadzona wyłącznie stacjonarnie, nie ma możliwości zakupu tego karnetu za pośrednictwem platformy internetowej biletomat.pl.

JOK Jarocin jest czynny od poniedziałku do piątku, od  godz. 8.00 do 19.00, Spichlerz od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00 a w sobotę i niedzielę od 14.00 do 18.00.

 

Karnety, bilety w sprzedaży ogólnej

Sprzedaż karnetów i biletów dla osób spoza terenu gminy Jarocin jest prowadzona wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej biletomat.pl, nie ma możliwości zakupu biletu w stacjonarnie. W pierwszej puli sprzedaży 3-dniowy karnet kosztuje 159 zł. Honorowani są w ten sposób ci, którzy zaufają pierwszym ogłoszeniom. Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w Jarocin Festiwal dopiero, gdy odkryta ostanie większa część programu, zapłacą 179 zł. Niezdecydowanych do samego końca, karnet będzie kosztował 199 zł.

Sprzedaż biletów na poszczególne dni Festiwalu uruchomiona zostanie dopiero na miesiąc przed Festiwalem, po ogłoszeniu całego programu z podziałem na dni. Bilety 1-dniowe będą w cenie 149 zł.

Karnet upoważnia do wstępu na każdy koncert na trzech biletowanych scenach Festiwalu, poza jednym – koncertem Korteza na Scenie Ruiny. Żeby wziąć udział w tym wydarzeniu należy wykupić zestaw specjalny karnet 3-dniowy (w cenie adekwatnej do daty zakupu) plus Kortez (40 zł)

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet