reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Tarce

Drugie miejsce w turnieju motoryzacyjnym!

2019-05-09 14:05:16

Zdjęcie: www.powiat-jarocinski.pl
Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnych. Ich drużyna zajęła II miejsce!

W Pleszewie odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. Głównym organizatorem wydarzenia, które odbyło się pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie, było kuratorium Oświaty w Poznaniu. Cele turnieju zakładają podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa młodzieży ponadgimnazjalnej. W konkursie wzięło udział 12 drużyn reprezentujących 7 powiatów byłego województwa kaliskiego.

 

Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach reprezentowała drużyna w składzie: Szymon Kiełbasa, Adam Zaremba, Michał Hybiak. Uczniowie  ze szkoły w Tarcach zajęli II miejsce. Drużyna zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 9 maja w Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile.   

                 

W szczególności nacisk kładziony jest na popularyzowanie wśród uczniów  znajomości przepisów o ruchu drogowym, wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jak również inspirowanie młodzieży i nauczycieli do pracy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
Źródło: www.powiat-jarocinski.pl


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet