reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Dopalacze zabijają

2019-04-05 11:51:15

Zdjęcie: KPP Jarocin
2 kwietna 2019r. w całym kraju, w południe, rozpoczęła się kampania pt „Narkotyki i dopalacze zabijają”, jej hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie Patoklimaty”. W powiecie jarocińskim jej inauguracja została zaplanowana w Zespole Szkół w Rusku.

Problematyka dopalaczy i narkotyków jest wiodącym tematem podczas każdego spotkania policjantów z dziećmi i młodzieżą. Tym razem jednak to nie mundurowi a dzieci i młodzież zachęcały do życia bez uzależnień. Akcja została przeprowadzona w ramach inauguracji kampanii pod nazwą „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

 

Podczas spotkania, które odbyło się w Zespole Szkół w Rusku, mł. asp. Karina Migalska – Cepa przypomniała dzieciom i młodzieży, jakie zagrożenia niesie za sobą zażywanie narkotyków oraz dopalaczy. Funkcjonariuszka mówiła nie tylko o prawnych konsekwencjach posiadania środków odurzających ale też o ich wpływie na zdrowie. 

 

Kolejnym punktem akcji było wykonanie przez uczniów prac plastycznych promujących kampanię. Dzieci i młodzież wykonali m.in. plakaty przestrzegające przez zażywaniem narkotyków oraz wykonały hasło „Dopalacze zabijają”.
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet