reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
22
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Czytanie z burmistrzem

2018-10-10 11:39:13

Promując czytelnictwo, najmłodsze dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jarocinie, chcą wygrać dla swej szkoły dofinansowanie na zakup księgozbioru. Tym razem zaprosiły do wspólnego czytania burmistrza Jarocina, Adama Pawlickiego. Włodarz gminy spotkał się z dziećmi w idealny czas Międzynarodowego Dnia Uśmiechu.

Od kilku tygodni najmłodsi „Kościuszkowcy” biorą udział w konkursie dla szkół podstawowych, który ma inspirować dzieci do codziennego czytania. Jednym z elementów konkursu jest głośne czytanie ze znanymi i (nie) znanymi osobami. W szkolnych murach, z  dziećmi czytają więc muzycy, strażacy, ludzie kultury, rodzice i samorządowcy. Promując czytelnictwo, uczniowie chcą wygrać dla swej szkoły dofinansowanie na zakup księgozbioru, a przy okazji zdobyć popularne ostatnio pluszaki o wdzięcznej nazwie „słodziaki”.

 

Tym razem do wspólnego czytania dzieci zaprosiły burmistrza Jarocina, Adama Pawlickiego. Dzień był wyjątkowy, bo ogłoszony na świecie Międzynarodowym Dniem Uśmiechu. Radosne spotkanie zakończyła seria pytań dotyczących zarówno dzieciństwa gościa, jak i jego obecnego urzędowania. Dzieci chciały wiedzieć, do jakiej szkoły chodził włodarz gminy, czy lubił się uczyć, czy wolał język polski, czy matematykę? Pytały także o to, co robi w pracy i czy ją lubi albo, jak spędza wolny czas. Na koniec każdy chciał przybić „piątkę” z burmistrzem, który przybył do książkowych słodziaków ze słodką niespodzianką. 

- Najmłodsi są zawsze szczerzy w swoich wypowiedziach i spotkanie z nimi, w tym ferworze zajęć - nie zawsze tak miłych - było dla mnie ogromną przyjemnością - powiedział po wizycie w NSP burmistrz Adam Pawlicki. - Czytanie książek dzieciom i z dziećmi jest bardzo ważne dla ich dalszego rozwoju. Sam staram się każdą wolną chwilę poświęcać córkom, czytając im książki - dodał włodarz gminy.

 


Reklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet