reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Burmistrz z odznaką szeryfa

2019-06-21 12:28:03

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, burmistrz Adam Pawlicki otrzymał od młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy odznakę i dyplom Szeryfa Praw Dziecka.

Tytuł „Szeryf Praw Dziecka" jest szczególnym wyróżnieniem, ponieważ jest przyznawany przez dzieci. To najmłodsi obywatele lokalnej społeczności decydują, komu się on należy. Gwiazdą Szeryfa Praw Dziecka UNICEF może zostać odznaczony każdy przedstawiciel społeczności lokalnej, który zdaniem uczniów w wyjątkowy sposób dba o interesy dzieci. Może to być osoba indywidualna, która w ramach swojej pracy społecznej przyczynia się do tego, że w najbliższym otoczeniu powstają inicjatywy na rzecz dzieci oraz walczy o poprawę losu dzieci z niepełnosprawnością bądź pomoc rodzinom ubogim. 
 
 
Burmistrzowi Adamowi Pawlickiemu odznakę wręczono w dowód uznania za dobrą wolę, wieloletnią współpracę, okazywaną życzliwość, ogromne wsparcie, za dostrzeganie wartości podejmowanych w szkole inicjatyw, a przede wszystkim za wielkie serce i otwarcie na potrzeby uczniów.
 
 

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet