reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Brała pożyczki na innych

2018-03-07 08:03:00

Zdjęcie: Archiwum
Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 43-letniej mieszkance Jarocina oskarżonej o doprowadzenie jednej z firm pożyczkowych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem i wyłudzenia pożyczek gotówkowych na łączną kwotę 7 700 zł.

- W oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy prokurator ustalił, że oskarżona, będąc osobą upoważnioną do zawierania umów pożyczek gotówkowych, jako przedstawiciel jednej z firm pożyczkowych, w okresie pomiędzy kwietniem, a lipcem 2015 r., dysponując danymi osobowymi klientów, którzy wcześniej korzystali z jej pośrednictwa, podrabiała ich podpisy na dokumentacji pożyczkowej i przywłaszczała środki z nich pochodzące - informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.
 
 
Ustalono, że w okresie objętym zarzutem oskarżona 10-krotnie sfałszowała dokumentację pożyczkową wyłudzając kredyty w kwotach od 500 zł do 1200 zł każda. - Wskazać przy tym należy, że istotnym elementem dokumentacji pożyczkowej były weksle, które oskarżona również opatrywała podrobionymi podpisami - informuje rzecznik.
 
Zgodnie z art. 310 kodeksu karnego każdy, kto podrabia albo przerabia polski, albo obcy pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego dokumentu usuwa oznakę umorzenia, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
Przesłuchana w charakterze podejrzanej kobieta, przed prokuratorem przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła obszerne wyjaśnienia, które pozostały w pełnej korelacji z pozostałymi poczynionymi w sprawie ustaleniami.
 Źródło: prokuratura.kalisz.pl


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet