reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin-Kobylin

Bójka na meczu Jaroty z Piastem

2019-03-07 14:03:00

Zdjęcie: Jarociński KS/Facebook
Ćwierćfinałowy mecz okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Jarotą Jarocin a KS Piast Kobylin rozegrano na stadionie w Kobylinie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kibice pasjonowali się do końca piłkarskimi zmaganiami.

Jarota to zespół, który gra w trzeciej lidze, a kobylińska drużyna w klasie międzyokręgowej. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem przyjezdnych. W 21. minucie gola strzelił Miłosz Kowalski.

Tego dnia jednak nie skończyło się tylko na sportowych zmaganiach. Tak o niedzielnej wyprawie do Kobylina piszą jarocińscy kibice na fanpage'u Jarociński KS: Na pucharowe spotkanie do Kobylina jedziemy w 15 osób, w tym 2 braci z eLKSy Czarnylas. Płot ozdabiamy transparentem „Jarota nigdy nie zginie!”. Długo nie musieliśmy czekać, a nasza obecność nie przypadła do gustu miejscowym. W efekcie kończy się to małą wymianą ciosów na trybunach, gdzie w nasze ręce wpada szal Piasta oraz czapka… Unii Leszno. Podczas całego zajścia miejscowe zgredy używają butelek i tulipanów. Piłkarze na boisku pokonują Piasta 1:0, dzięki czemu awansujemy do półfinału Pucharu Polski!

 

Został nam zgłoszony incydent. Policjanci pojechali na miejsce, ale już nie było zajść, o których była mowa w zgłoszeniu - mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Na policję zgłosił się jednak mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego z obrażeniami m.in. głowy. Był nietrzeźwy, oświadczył natomiast, że może zgłosić do sądu sprawę naruszenia jego nietykalności.

Do bójki pomiędzy kibicami dwóch zwaśnionych drużyn doszło przed przybyciem policji. Gdy funkcjonariusze dotarli w okolice stadionu, to wówczas podjęto decyzję o eskortowaniu grupy jarocińskiej do granic miasta. - Wyjaśniamy czy nie doszło do niedociągnięć związanych z zabezpieczeniem meczu pod względem organizacyjnym i informowania organów np. policji oraz pod kątem incydentów, do których doszło przed przybyciem policji. Zbieramy monitoring. Dotarliśmy do nagrań i na tej postawie będzie badać czy nie doszło do naruszenia prawa - wyjaśnia rzecznik krotoszyńskiej policji.

 

 


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet