reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Gmina

Blisko pół miliona dla Łuszczanowa

2018-10-11 12:27:42

Blisko 500 tys. zł unijnego dofinansowania pozyskała gmina Jarocin na zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy Centrum Aktywności Lokalnej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łuszczanowie.

W ramach zadania w centrum Łuszczanowa powstanie ogólnodostępna przestrzeń złożona z 4 stref: oficjalnej, organizacji imprez plenerowych, placu zabaw i sportowej. Obszary te zostaną połączone ciągami pieszymi i pieszo-rowerowymi. Łuszczanowski wniosek uzyskał najwyższą notę w punktacji konkursowej. Jest to jeden z dziewięciu projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Umowę o dofinansowanie ze strony gminy Jarocin podpisał zastępca burmistrza Jarocina, Witosław Gibasiewicz oraz kierownik referatu księgowości budżetowej w jarocińskim magistracie - Iwona Kaźmierczak. 

 

Nad przygotowaniem projektu sołectwo pracowało rok. - Zmieniliśmy statut naszego sołectwa, przy wsparciu moderatorów zmieniliśmy plan budowy miejscowości, a także nazwę sali wiejskiej na Centrum Aktywności Lokalnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. To nas kosztowało równo rok ciężkiej pracy – podkreśla Paweł Adamkiewicz, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, sołtys Łuszczanowa. - W czerwcu tego roku obchodziliśmy jubileusz 20-lecia istnienia sali wiejskiej w Łuszczanowie. Także ten obiekt i wszystko wokół niego ma już 20 lat. Brak na tym terenie ciągów komunikacyjnych czy oświetlenia– podkreśla Paweł Adamkiewicz.  Najokazalszymi inwestycjami, które zostaną zrealizowane w ramach zagospodarowania przestrzeni publicznej przy Centrum Aktywności Lokalnej są: boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni, boisko do piłki plażowej, stół do tenisa, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, zadaszona scena, podjazd do wózków inwalidzkich, wymiana nawierzchni czy stworzenie ciągów pieszo-rowerowych. Koncepcję zagospodarowania terenu w Łuszczanowie stworzyli Driusz Michalak i Piotr Kociński, którzy wygrali konkurs architektoniczny ogłoszony przez gminę. Nagroda za przygotowanie projektu w kwocie 20 tys. zł pochodziła z funduszu sołeckiego Łuszczanowa.

 


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet