reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Czwartek
13
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Bił, bo chciał wyrwać torebkę, teraz trafił do aresztu

2018-02-20 10:42:34

Zdjęcie: Archiwum
Prokurator Rejonowy w Jarocinie nadzoruje postępowanie przeciwko 27-letniemu mieszkańcowi tego powiatu, podejrzanemu o usiłowanie dokonania rozboju. Mężczyzna bijąc kobietę próbował wyrwać jej torebkę. Ta jednak dzielnie się broniła.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzanemu przedstawiono zarzut usiłowania dopuszczenia się - 12 stycznia 2018 r. - rozboju. - Podejrzany używając przemocy popchnął silnie pokrzywdzoną wchodzącą do jednego budynków wielorodzinnych na jednym z jarocińskich osiedli, a następnie zadając jej uderzenia w głowę i ramiona usiłował wyrwać jej torebkę z zawartością dokumentów i pieniędzy, zamierzonego celu nie osiągając z uwagi na skuteczną obronę pokrzywdzonej - informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratory Okręgowej w Ostrowie Wlkp.
 
Bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa, mężczyzna próbował zbiec, został jednakże ujęty przez przybyły na miejsce patrol funkcjonariuszy policji.
Przesłuchany, w toku postępowania mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia zgodne z ustalonym w sprawie stanem faktycznym, wskazując, że zarzucanego czynu dopuścił się w zawiązku z znajdowaniem się w stanie nietrzeźwości oraz pod działaniem substancji psychoaktywnych.
Zgodnie z kodeksem karnym zagrożone jest to karą od dwóch do 12 lat pozbawienia wolności.
 
Prokurator w oparciu o zgromadzony materiał dowodowy, a także mając na względzie charakter czynu oraz uprzednią karalność podejrzanego, skierował do Sądu Rejonowego w Jarocinie wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Sąd w pełni przychylił się do tego stanowiska i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.Źródło: prokuratura.kalisz.plReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet