reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Czwartek
13
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Berlińskie praktyki

2018-06-27 10:06:00

Zdjęcie: powiat-jarocinski.pl
15 uczennic technikum usług fryzjerskich odbywało dwutygodniowe praktyki zawodowe w Berlinie w ramach projektu pt. „Nożyczkami przez Europę ”.

Na ten cel szkoła ze środków POWER pozyskała ponad 225 tys. zł. Dziewczęta gościła niemiecka firma BERLINK zajmującą się planowaniem i zarządzaniem europejskimi projektami mobilności w różnych dziedzinach.

 

Uczennice odbywały praktyki w profesjonalnych niemieckich salonach fryzjerskich, gdzie wykonywały zabiegi fryzjerskie związane z farbowaniem i strzyżeniem włosów. Dzięki zdobytym wiadomościom i nabytek praktyce młode fryzjerki będą mogły kreatywnie rozwijać swoje umiejętności. Dziewczyny bardzo dobrze wspominają zagraniczne praktyki.

 

Czas w Berlinie obfitował w wiele dodatkowych atrakcji. Uczennice zwiedzały Reichstag, Muzeum Pergamońskie, berlińskie katedry. Widziały również Bramę Brandenburska oraz Pomnik Pomordowanych Żydów  w Europie. Ogromne wrażenie na nich wywarł Poczdam – miasto pałaców i ogrodów. Pobyt w Berlinie stał się okazją nie tylko do doskonalenia zawodowych umiejętności, ale również do poznania społeczeństwa wielokulturowego oraz sposobnością do kształtowania postaw otwartości i tolerancji.

 

Praktyki zakończyły się wręczeniem certyfikatów wszystkim uczestniczkom projektu. W przyszłym roku odbędzie się kolejny wyjazd następnej grupy młodych fryzjerów.

 Fotorelacja

Źródło: powiat-jarocinski.plReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet