reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

Berlińskie praktyki

2018-06-27 10:06:00

Zdjęcie: powiat-jarocinski.pl
15 uczennic technikum usług fryzjerskich odbywało dwutygodniowe praktyki zawodowe w Berlinie w ramach projektu pt. „Nożyczkami przez Europę ”.

Na ten cel szkoła ze środków POWER pozyskała ponad 225 tys. zł. Dziewczęta gościła niemiecka firma BERLINK zajmującą się planowaniem i zarządzaniem europejskimi projektami mobilności w różnych dziedzinach.

 

Uczennice odbywały praktyki w profesjonalnych niemieckich salonach fryzjerskich, gdzie wykonywały zabiegi fryzjerskie związane z farbowaniem i strzyżeniem włosów. Dzięki zdobytym wiadomościom i nabytek praktyce młode fryzjerki będą mogły kreatywnie rozwijać swoje umiejętności. Dziewczyny bardzo dobrze wspominają zagraniczne praktyki.

 

Czas w Berlinie obfitował w wiele dodatkowych atrakcji. Uczennice zwiedzały Reichstag, Muzeum Pergamońskie, berlińskie katedry. Widziały również Bramę Brandenburska oraz Pomnik Pomordowanych Żydów  w Europie. Ogromne wrażenie na nich wywarł Poczdam – miasto pałaców i ogrodów. Pobyt w Berlinie stał się okazją nie tylko do doskonalenia zawodowych umiejętności, ale również do poznania społeczeństwa wielokulturowego oraz sposobnością do kształtowania postaw otwartości i tolerancji.

 

Praktyki zakończyły się wręczeniem certyfikatów wszystkim uczestniczkom projektu. W przyszłym roku odbędzie się kolejny wyjazd następnej grupy młodych fryzjerów.

 Fotorelacja

Źródło: powiat-jarocinski.pl


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet