reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

19-latek mknął przez miasto...

2018-04-05 08:04:00

Zdjęcie: Archiwum
Prawo jazdy miał niespełna siedem miesięcy. Doświadczenie za kierownicą też niewielkie. Wykazał się za to pełną brawurą i brakiem wyobraźni podczas jazdy. 19-latek miał 129 km/h na liczniku. Z taką prędkością pędził w obszarze zabudowanym.

Zaledwie pół godziny nadzoru nad ruchem drogowym na krajowej „15” w Jarocinie wystarczyło, by policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcą był młody mężczyzna, który dokument uprawniając do kierowania pojazdami posiadał bardzo krótko – niewiele ponad pół roku. Co za tym idzie, doświadczenie w roli kierowcy też nie było duże. Nie przeszkodziło to jednak 19-latkowi w brawurowym mknięciu przez miasto.

 

30 marca, kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Jarocinie zauważyli nadjeżdżający w ich kierunku samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 129 km/h. Kierującym okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który swoje uprawnienia do kierowania posiadał od sierpnia ubiegłego roku. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 69 km/h (po godz. 23.00 w miejscu kontroli prędkość dopuszczalna wynosiła 60 km/h) swój dokument musiał jednak oddać policjantom. Zgodnie z przepisami uprawnienia do kierowania zostaną mu zatrzymane na trzy miesiące. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został też ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

 
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet