reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wydarzenia

"Babskie popołudnie" w JOK-u już w ten weekend!

2019-03-13 15:01:59

Zabierz przyjaciółkę i przyjdź na wyjątkowe babskie popołudnie do JOK Jarocin. To będzie impreza o kobietach i dla kobiet. To będzie - po prostu - przedłużony... Dzień Kobiet…., a w nim: porady dietetyczne, kosmetyczne, zdrowotne, florystyczne, degustacje… przy „małej czarnej” ... a na deser „Kobieta do zjedzenia” – recital piosenek o przyjemnościach w wykonaniu Magdaleny Smalary.

Obchodzony w marcu Dzień Kobiet stał się inspiracją do zorganizowania dla naszych mieszkanek wydarzenia o tematyce atrakcyjnej dla każdej kobiety. Mam nadzieję, że uda nam się sprostać oczekiwaniom - mówi burmistrz Adam Pawlicki, zachęcając panie do udziału w imprezie, podczas której zaplanowano szereg bezpłatnych atrakcji. - Panowie muszą w tym czasie zakasać rękawy i przejąć domowe obowiązki, by dać swym kobietom odpocząć   – dodaje włodarz gminy.
 
W niedzielne „Babskie popołudnie” 17 marca od godz. 16.00, w różnych strefach JOK-u, dziać się będzie jednocześnie wiele. Nie zabraknie „małej czarnej”,  przy której najlepsze toczą się rozmowy. Pojawi się też Cudo-Budka, w której będzie można uwiecznić babskie spotkanie na śmiesznej babskiej fotce. To nie jedyne cuda, bo miłośniczki kwiatów znajdą coś dla siebie na pokazie florystycznym przygotowanym przez jarocińską kwiaciarnię o wdzięcznej nazwie „Anki-CudaWianki”.
 
 
Organizatorzy pomyśleli też o kobietach, które przyjdą do JOK-u z dziećmi. Dla najmłodszych powstanie specjalna strefa zabaw. Zadbają o nią panie bibliotekarki, które słyną w Jarocinie i okolicy z ciekawych interaktywnych projektów. A wtedy mamy i babcie będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych, a być może zdążą nawet wypróbować najbardziej korzystny dla siebie makijaż.
 
 
W strefie zdrowia, poza mierzeniem ciśnienia, czy poziomu cukru we krwi, ochotniczki zmierzą się z analizą składu ciała, w tym pomiaru tkanki tłuszczowej. Będzie też o tym, jak ekonomicznie robić zakupy, gotować szybko i zdrowo. Na naszej imprezie odkryte zostanie 50 wcieleń cukru i różnych rodzajów „słodzideł” – ich wady i zalety. W jakich produktach cukier jest ukryty i jaki ma wpływ na zdrowie? Jak kusi i uzależnia?
 
 
Będzie też strefa kuchni. Przygotowane w niej zostaną pyszne potrawy, oczywiście – zdrowe, których koniecznie trzeba będzie spróbować. A na deser… prawdziwa KOBIETA DO ZJEDZENIA – piosenki o przyjemnościach w wykonaniu Magdy Smalary. Aktorka, w babskim spektaklu, opowie o jednej z największych naszych namiętności. Wprawdzie nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą, wprawdzie niektórym jest wszystko jedno, ale warto uświadomić sobie, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemalże metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach, bo aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Będzie o prawdziwym Pięknie, będzie zabawnie, lirycznie, taką przynajmniej mamy nadzieję. Na pewno nie będzie nudno. Jako główne danie – myśl w melodii podana w instrumentalnym sosie z dodatkiem kwiatu aranżacji.
 
 
Organizatorzy wydarzenia – Gmina Jarocin przewidzieli dla każdej pani upominek, a tez pań, które będą miały więcej szczęścia tego dnia, wyjdą z imprezy z prezentami - niespodziankami. Jedną z nich będzie voucher do salonu odnowy biologicznej.
 
 

Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet